Share
Shko poshtë
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Ky është versioni final i këngës sonë në Eurovision (VIDEO)

prej Tue 12 Mar 2013 - 21:39
Është publikuar versioni final i këngës shqiptare, që do garojë sivjet në Eurovision. Po ashtu është publikuar edhe video zyrtare e këngës.

Yjet e muzikës rock, Bledar Sejko dhe Adrian Lulgjuraj do të performojnë këngën e tyre “Identitet” në gjysmëfinalen e dytë në Malmo të Suedisë.

Bledari dhe Adriani fituan në dhjetor të vitit të shkuar Festivalin e 51-të të këngës në RTSH.

Kënga është ripërpunuar dhe regjistruar në studion Kingside në Suedi.Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi