Share
Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default I thyejnë dhëmbët, fansi padit “Gun N’Roses”

prej Fri 15 Mar 2013 - 10:57


Një fans i “Guns N’Roses” paditi këngëtarin Axl Rose, duke kërkuar një dëmshpërblim financiar prej 5 mijë dollarësh, pasi u qëllua me mikrofon në fytyrë, duke humbur dy dhëmbë.

I pranishëm në koncertin e grupit të famshëm rock në Perth, Australi, Darren Wright ishte i pafat, kur ajo që duhet të konsiderohej një dhuratë për publikun, mikrofoni, e gjeti të papërgatitur, duke iu përplasur në fytyrë dhe thyer dhëmbët.

Darren theksoi se nëpërmjet padisë nuk synon të arrijë përfitime financiare, por vetëm të mbulojë shpenzimet e larta dentare, të cilat nuk i përballon dot vetë.

”Me të gjithë dritat dhe shpërthimet në skenë, nuk pashë asgjë. Ndieva vetëm që u përplas diçka pas meje. Mendova se më gjuajtën me grusht dhe për disa sekonda nuk kuptova asgjë. Më pas dikush u vërsul mes këmbëve të mia, për të marrë mikrofonin”, shpjegoi Wright.

Manaxheri i turit të “Gun N’Roses”, në faqen zyrtare, kërkoi ndjesë dhe i ofroi që t’i dhuronte një mikrofon të firmosur nga anëtarët e grupit, por tifozi 39-vjeçar e refuzoi dhuratën.

”Sinqerisht, një mikrofon nuk mund të më rregullojë dhëmbët dhe as të paguajë 5 mijë dollarë për dentistin tim. Unë jam një baba i vetëm i një djali 4-vjeçar dhe me të vërtetë po e përballoj me shumë vështirësi jetesën në Perth”, tha Wright.
/top channel/


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi