Share
Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Stine & Emiliano Pa Kufijt - Habibi ( New Song )

prej Fri 22 Mar 2013 - 18:02
Stine & Emiliano Pa Kufijt - Habibi ( New Song )
Stine dhe Emiliano Pa Kufijt do te nxjerin nje kenge te re te shoqeruar me videoklip.

Kenga me e re do te titullohet ''Habibi''.

Keto dite djemte jane ne prag te xhirimeve te kenges me te re.
Emiliano ka 3 muaj qe eshte pjese e Stine Records dhe kjo eshte kenga e pare qe ata publikojne si studio.
kenga pritet te jete nje sukses i verete dhe jo vetem kenga por edhe klipi.
Muzika dhe kompozimi jane nga Stine, ndersa tekstin secili ka bere pjesen e vete.
emiliano gjithashtu shprehet se eshte shume i mirepritur ne kete studio dhe te gjithe sillen shume mire me te, dhe persa i perket muzikes hip-hop eshte kryesori ne ate studio.

Ketu jane disa nga foto te marra gjate xhirimit te videoklipit ''Habibi''./fashiongirlsal
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi