Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Uau! Hiti i ri PSY “shtyp” Gangnam Style

prej Tue 16 Apr 2013 - 14:40
Nuk është e çuditëshme që hiti më i ri i PSY-së të shënoj record të ri në You Tube.
Ka pak ditë që këngëtari korean ka publikuar një hit të ri të titulluar “Genteman”, e memnjëherë pas publikimit të tij janë shtuar shumë klikimet për të.
Nga parashikimet e para mendohet se videoija në fjalë mund të kaloj edhe super videon e këngës “Gangnam Style”.

Brenda 50 orëve kënga e re ka shënuar 51 milion klikime dhe menjherë reperi PSY ka shkruar në profiling e tij në Twitter “Mrekulli!!!”./alb-observer.com/


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi