Share
Shko poshtë
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default E gjen në dollap me bizhuteritë e vjedhura, gruaja “peng” hajdutin, ia dorëzon policisë

prej Mon 6 May 2013 - 14:33
Një hajdut është fshehur në dollapin e shtëpisë që po grabistë në zonën e rrugës së “Dibrës” në Tiranë. Vjollca. Ç, banore në këtë rrugë duke u kthyer në shtepi rreth orës 21:00 ka dëgjuar zhurma në kohën kur ka hyrë në banesën e saj. Kjo gjë ka ngjallur kureshtje tek e zonja e shtëpisë duke i bërë një kontroll total shtëpisë, por nuk ka gjetur askënd.
E qete shtetësja Vjollca. Ç ka ndërruar rrobat dhe në kohën kur ka hapur dollapin ka gjetur të fshehur aty adoleshentin Shpresim. M me origjinë nga Kukësi dhe banues në Paskuqan. 17- vjeçari kishte futur në bluzën e tij një sasi bizhuterish të grabitura në shtëpinë e 40- vjeçares.
Pas kësaj ajo ka lajmëruar policinë dhe deri në momentin kur ka shkuar policia në vendngjarje ajo është përleshur me adoleshentin, të cilin e mbajti të mbyllur në dollap.
Ndërkohë që policia bën me dije se 17- vjeçari kishte hyrë nga ballkoni dhe është një person me preçedent penal, i arrestuar më parë për vjedhje të kryer në bashkëpunim. Ndërsa mësohet se ka nisur procedimim penal për Shpresim. M nën akuzën e vjedhjes.
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: E gjen në dollap me bizhuteritë e vjedhura, gruaja “peng” hajdutin, ia dorëzon policisë

prej Thu 9 May 2013 - 23:12
Me fal, por cka ka lidhje kjo teme me Muzike?


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi