Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Spartak Ngjela dhe… kandidatja bombë që çmendi mediat shqiptare me…!

prej Sun 12 May 2013 - 19:28
Ndërsa i gjithë vendi dhe partitë po ziejnë nën ethet e kandidaturave dhe të fushatës elektorale, surpriza vjen nga Partia Ligj dhe Drjetësi!
Mesa duket, stili i evropianëve të përfshijnë në “gjirin” e tyre njerëz të veçantë, si artisë, këngëtar aktor modele deri dhe… këtë gjë kryetari i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Sparat Ngjela, e ka shfrytëzuar më së miri!
Por si?, -do pyesnit ju!
Ngjela ka zgjedhur të përfshijë në listat e kandidimit në Tiranë një 26-vjeçare super bo9mbë, aq bombë saqë ka dy ditë që mediat si ato elektronike, vizive dhe të shtypit merren vetëm me të.
E si mos të merren kur shikon këtë “tullë” kaq “vdekjeprurëse” që do bëjnë namin me… mbledhjen e votave në kryeqytetin shqiptar.

Fjala për “missin” Arinda Çapi, e cila në profesion është avokate. Arnida ka marrë pjesë në vitin 2001 në “Miss Queen of the World” në Londër duke përfaqësuar Shqipërinë./alb-observer.com/
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 78
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Spartak Ngjela dhe… kandidatja bombë që çmendi mediat shqiptare me…!

prej Sun 12 May 2013 - 19:29
ishalla fiton se i duhet shqiperise nje deputete sexy grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi