Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fjalim emocionues i Ramës për nënën dhe bashkëshorten e tij

prej Sun 12 May 2013 - 20:16

Në aktivitetin e organizuar nga Partia Socialiste me rastin e “Ditës së Nënës”, lideri i opozitës, Edi Rama, ka mbajtur një fjalim prekës.

Kreu i PS-së tha se nëna e tij ka pasur peshë të rëndë për shkak të akuzave që politika ka bërë për djalin e saj. Ai tha se me PS-në në pushtet ky model i të bërit politikë do të ndryshojë dhe nënat dhe bashkëshortet nuk kanë pse të lëndohen për përfshirjen e djemve apo bashkëshortëve të tyre në politikë.

Rama shprehu falënderim për nënën e tij, Anetën, duke thënë se ajo është pikë referimi për të. Rama ftoi Anetën që t’i shkulte veshin. Vetë Aneta, u shpreh se ndihej e emocionuar për fjalët e Ramës në drejtim të saj. Pas kësaj Rama ftoi t’u bashkohej atyre edhe bashkëshortja e tij, Linda.

Në këtë takim ishin të ftuar deputetë, kandidatë dhe funksionarë të tjerë të Partisë Socialiste, të cilët shoqëroheshin nga nënat e tyre, bashkëshortja apo bashkëshorti.shekulli


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Fjalim emocionues i Ramës për nënën dhe bashkëshorten e tij

prej Sun 12 May 2013 - 21:33
Kush ka surrat e flet me keto Hartime te pergatitura nga Perfoles te tjere !!
Ja dhe propagandisti tjeter , po ti ore i paudhe ke ndare 3 femra , njeren prej tyre e çave me thike dhe ke ti sy e surrat te besh kete lloje diskutimi per FEMRAT ?
Shif ishallah ndreq veten tende dhe mos te rente ne dore Shqiperia se xhaxhi Saliu , ço ku hodhi ndonje dore , tek tuk si kelysh i vjeter i komunizmit , po ti qe je PIKTOR dhe na dole Shkrimtar e politikan ...... !!!


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi