Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nis gara për pasurinë e Berishës

prej Fri 28 Jun 2013 - 14:55
Pas dhënies së dorëheqes së Berishës ka nisur menjherë procesi i zgjedhjes së kreut të ri.

Këtë lëvizje, zoti Berisha e parashikoi gjatë fjalimit të tërheqjes nga posti i kryetarit të PD-së, kur mori mbi vete të gjithë përgjegjësinë e humbjes.

Gjatë të njëjtit fjalim, Sali Berisha nuk la vend për hamendje, se si do të kryhen procedurat për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD-së.
Asnjëherë më parë, në këto 2 dekada, kryetari i Partisë Demokratike nuk është zgjedhur nga anëtarësia dhe kjo risi duket se e ka një shpjegim.

Nëpërmjet kësaj forme, Sali Berisha u jep mundësinë e futjes në garë të gjithëve atyre që duan të kandidojnë për kreun e PD-së dhe njëkohësisht u heq atyre mundësinë për hatërmbetje pas vendimit që do të dalë nga anëtarësia./alb-observer.com/


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Nis gara për pasurinë e Berishës

prej Fri 28 Jun 2013 - 15:23
Per cilen Pasuri???
Se videoja flet per PASUESIN dhe jo PASURIN.Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nis gara për pasurinë e Berishës

prej Fri 28 Jun 2013 - 15:30
 


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Nis gara për pasurinë e Berishës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi