Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

prej Sun 21 Jul 2013 - 23:05
Pas shumë kohësh heshtje, më në fund kryeministri në detyro i vendit Sali Berisha reagon, madje shumë ashpër dhe rrezikshëm!

Me anë të një statuti të tij në facebook, Sali Berisha ka dhënë një sinjalet etj më të ashpra, sinjal i cili mund të merret si paralajmërim apo si shenjë e cila mund të ndikojë negativisht!

“Të dashur miq, rinumërimi i fletëve të votimit dëshmoi se karteli i drogës që erdhi në pushtet me zgjedhjet e 23 qershorit ka vjedhur me dhunë, terror e para të pista 1200 vota vetëm në qarkun e Lezhës dhe tani, po me dhunë, terror dhe para te pista, duan të bllokojnë rinumërimin e votave dhe të mbrojnë mandatet e krimit. Ky është ndryshimi që donin trafikantët dhe miqtë e tyre!! Por, ne demokratët pushtetin e dalë nga krimi, droga dhe paratë e pista, nuk do e pranojmë kurrë! Përpara për votën e lirë të shqiptarëve”, shprehet Berisha./alb-observer.com/


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

prej Sun 21 Jul 2013 - 23:14
Kete qe thot Berisha une nuk e di,por e di qe PS nuk eshte e deshiruar nga Europa.PS eshte ne dem te Shqiperise e Kosoves edhe pse ka fitur ndoshta me vota te lira.Kete nuk e kuptojne vendet jashte si mund te votohet per nje parti qe ka sunduar nje popull per 50 vjet.Ne Gjermani as nje parti nuk don te bashkpunoj me ish komunistet e lindjes.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

prej Sun 21 Jul 2013 - 23:23
Qe do te thote ne vend numero ne prap asnje ndryshim apo mirekuptim e ndihme te presim nga europa pasi PS nuk shihet me sy te mire...!! Epo se mos jemi shikuar me sy te mire ne ne Demokraci e tani na i paska fajet PS...Desha te di ca ka bere Rama qe kur fitoi pushtetin apo po ngre dolli akoma ne emer te fitores se tij?


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

prej Sun 21 Jul 2013 - 23:36
Duhet me e dite ku me e lidhe kalin Angelike.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

prej Fri 26 Jul 2013 - 19:19
Arian 123 shkruajti:Kete qe thot Berisha une nuk e di,por e di qe PS nuk eshte e deshiruar nga Europa.PS eshte ne dem te Shqiperise e Kosoves edhe pse ka fitur ndoshta me vota te lira.Kete nuk e kuptojne vendet jashte si mund te votohet per nje parti qe ka sunduar nje popull per 50 vjet.Ne Gjermani as nje parti nuk don te bashkpunoj me ish komunistet e lindjes.


Mbeshtetur mbi kete te thene me te kuqe, me bene cudi krahasimi i njejte te cilin kemi patur edhe ne regjimin e Sali Berishes!
Une nuk jap mbeshtetje as mbi "PS" e as mbi "PD", ndersa si njera dhe tjetra kane kohe qe nuk mbajne qendrim te duhur mbi Shqiptaret dhe Shqiperine...
Por besoj se ardhja e PS ne udheheqje te qeverise eshte mbeshtetur vetem e vetem kryesisht per ikjen e Sali Berishes, i cili te vetmin perparim te kryer mund ta vertetoje vetem prapambetja!
Ky, shpjegimi ndermes "PD" dhe "PS"...

Shqiperise i mungojne aleatet dhe jo qeveria, por per te patur qeveri duhet te keshe edhe popull dhe ndersa flasim per qeverine shqiptare cila eshte ajo kur 90% e shqiptareve jetojne jashte kufijve te Shqiperise dhe te nje Shqiperie te copetuar?!

Pra, duket ndjeshem mungesa e aleateve te Shqiperise...


Sponsored content

default Re: Berisha reagon ashpër: “Nuk e njohim pushtetin e ri të dalë nga karteli i drogës që ka vjedhur

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi