Share
Shko poshtë
avatar
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:14
First topic message reminder :

Psh per djemte e forumit!!!!!!!!!!!
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 17:01
flm Maja, pershendetje dhe ty :drunken: Very Happy


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 17:02
Ak-47 shkruajti:flm Maja, pershendetje dhe ty :drunken: Very Happy
Vetem Majen shikon mo djal qe te ka persh.
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 17:06
Ju falemners
vasha
kangës
ju a marrsha...Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 17:13
Ina shkruajti:Persh, per djemte tan se mezi i kemi...te dashuroni sa me shume dhe buzeqeshni sa me shume se ju zgjatet jeta.
pershendetje dhe ty INa


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 14 Apr 2011 - 17:15
persh. Luan e A K
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 17 Apr 2011 - 4:33
Ina shkruajti:persh. Luan e A K

Faleminderit Ina :drunken:


avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 17 Apr 2011 - 15:46
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:persh. Luan e A K

Faleminderit Ina :drunken:
Flm edhe ty po ku je sot pse humbe keshtu?
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 18 Apr 2011 - 21:29
Ina shkruajti:persh. Luan e A K
flm Ina dhe ne te pershendesim ty


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 18 Apr 2011 - 21:50
Ina shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:persh. Luan e A K

Faleminderit Ina :drunken:
Flm edhe ty po ku je sot pse humbe keshtu?

A moj Ina, sonte humbe ti a...avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 29 Apr 2011 - 18:29
Ju pershendes te gjitheve me nje
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 2 May 2011 - 18:09
pershendes te gjithe djemte ,,,,,,,,,,,,,,edhe zgjohuni pak ............uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 2 May 2011 - 19:37
Ina shkruajti:pershendes te gjithe djemte ,,,,,,,,,,,,,,edhe zgjohuni pak ............uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
flm Ina


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 6 May 2011 - 15:24
Pershendetje more djemusha
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 8 May 2011 - 21:34
Ina shkruajti:Pershendetje more djemushaSa e ëmbël
je moj Ina
me këto fjalë
si ëmbëlsina...

avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 8 May 2011 - 21:50
shume pershendetje nga une cuna


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 8 May 2011 - 21:52
Pershendetje Djema.
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 8 May 2011 - 21:59
Shumë faleminderi Arjana :drunken: dhe Princesha :drunken:Përshëndetje shokë


avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 20 May 2011 - 23:09
pershendetje edhe per ne djemet qe jemi boshti i gjithqkaje !
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 20 May 2011 - 23:11
Luan_Valikardi shkruajti:
Ina shkruajti:Pershendetje more djemushaSa e ëmbël
je moj Ina
me këto fjalë
si ëmbëlsina...Pa ju sdo ishim as ne
avatar
Ilda
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 792
<b>Hobi</b> Hobi : noti & librat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:20
pershendetje cuna Very Happyavatar
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:23
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje vajza jeni te miseardhura ketu dyer hapur i keni ne pritje na keniavatar
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:36
Shendetje cuna uii ca teme e mire kjo
Puth fort te gjithve
avatar
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:39
Message reputation : 100% (1 vote)
ngadale ti ku tegjithve ngadal se nuk jemi edhe te dobt perketputh nihere 1 e tani shefe apo mbetet nojtroh edhe per tjetrin hahahahhaavatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:40
Ju faleminderit vajza... :drunken:

Them të dal pak, se po më kap zëmra...


avatar
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:43
Alkimisti shkruajti:ngadale ti ku tegjithve ngadal se nuk jemi edhe te dobt perketputh nihere 1 e tani shefe apo mbetet nojtroh edhe per tjetrin hahahahha

Jo sjeni fare dobet jeni mashkullor por femra amon re i shtin dhe 1000 mehkuj ne nje shishe hihihi


I puth ata qe duan pra she ky uii haha
avatar
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:Ju faleminderit vajza... :drunken:

Them të dal pak, se po më kap zëmra...

Amon vetem zemra jo hahah
avatar
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:54
Ne emer te djemeve e puth Niten fortProduct Image
avatar
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Nita shkruajti:
Alkimisti shkruajti:ngadale ti ku tegjithve ngadal se nuk jemi edhe te dobt perketputh nihere 1 e tani shefe apo mbetet nojtroh edhe per tjetrin hahahahha

Jo sjeni fare dobet jeni mashkullor por femra amon re i shtin dhe 1000 mehkuj ne nje shishe hihihi


I puth ata qe duan pra she ky uii haha


kjo ishte nje genjeshter nita besoj se edin edhe ti se si ka mbet kjo fjala me shishe
po nejse ne prap te puqimavatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 0:58
Ju pershendes se pa ju sdo ishim e ne ketu
avatar
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:20
Alkimisti shkruajti:
Nita shkruajti:
Alkimisti shkruajti:ngadale ti ku tegjithve ngadal se nuk jemi edhe te dobt perketputh nihere 1 e tani shefe apo mbetet nojtroh edhe per tjetrin hahahahha

Jo sjeni fare dobet jeni mashkullor por femra amon re i shtin dhe 1000 mehkuj ne nje shishe hihihi


I puth ata qe duan pra she ky uii haha
Uii uni qenka maskilist haaha sa qef ju kam un juve maskilistat haha
Ohh sa kam qesh o dreq
Shaka ishte haha


kjo ishte nje genjeshter nita besoj se edin edhe ti se si ka mbet kjo fjala me shishe
po nejse ne prap te puqim
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:23
shume per djemte


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:27
Arjana te puc une ne emer te te gjithe djemeveProduct Image
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:32
hmmm xpim kam alergji nga ato kiset une le me mire


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:34
Message reputation : 100% (1 vote)
X-pIM GoLd shkruajti:Arjana te puc une ne emer te te gjithe djemeve


jo more se kutadi une na ben hor tegjithve tani hahahahahavatar
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:42
Arjana shkruajti:hmmm xpim kam alergji nga ato kiset une le me mire


Ok vetem nga une pra!


@Alkimisti cfare hori mo, jau ndreqi punen krejtve!Product Image
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:45
e forumista ,,,,,,lu lutem postimmet kujdes se do i fshij ok
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:45
pse kush tha se nga ty pranoj


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:47
Arjana do jua fshij postimet ok
avatar
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:48
Arjana shkruajti:pse kush tha se nga ty pranoj

Prano se t'i fshin Shefja postimet e ta ben BAN !Product Image
avatar
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sat 21 May 2011 - 1:49
Ju pershendes e ju them kujdes
Sponsored content

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi