Share
Shko poshtë
avatar
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rama takohet me presidentin e SHBA-ve, Obama

prej Wed 25 Sep 2013 - 22:13

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama dhe zonja e tij, kanë pritur kryeministri Edi Rama, i cili ishte shoqëruar nga zonja e parë. Rama mori pjesë në pritjen e organizuar nga Obama për krerët e delegacioneve që marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Gjatë takimit të tyre, Kryeministri Rama e falënderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë.

Ai gjithashtu e siguroi presidentin Obama se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve edhe në të ardhmen.

/Shekulli Online/ E.L/


Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Rama takohet me presidentin e SHBA-ve, Obama

prej Wed 25 Sep 2013 - 23:02
qenka fot bardh e zi
po ka lezet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi