Share
Shko poshtë
avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme

prej Tue 11 Feb 2014 - 13:14


avatar
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 21325
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Partitë shqiptare falin Ulqinin - Top Channel Albania - News - Lajme

prej Tue 11 Feb 2014 - 13:17
Luan_Valikardi shkruajti:

Per me teper lexoni komentet qe shkruajne bashkatdhetaret tane mbi kete lajm, eshte kulmi i marrezise qeveria shqiptare dhe nuk eshte QEVERI SHQIPTARE!!!


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi