• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Teologjia & Besimet Fetare-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Feja Islame

  Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve
  295 Temat
  2631 Mesazhet
  Tue 2 May 2017 - 17:01
  Luan_Valikardi Feja myslimane merr fronin, katolikët të dytë
 • Feja Katolike

  Te gjithë besimtarët e Krishter munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Katolike...
  71 Temat
  198 Mesazhet
  Sun 4 Jan 2015 - 19:02
  Legjenda Në Stamboll do të ndërtohet kisha e parë në historinë moderne të Turqisë
 • Feja Ortodokse

  Te gjithë besimtarët Ortodoks munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Ortodokse...
  25 Temat
  110 Mesazhet
  Tue 29 Apr 2014 - 16:58
  Luan_Valikardi 5 mijë trakte kundër "Grekut Janullatos"
 • Bindje idesh lidhur mbi besimin

  Ne kete forum do te kete bashkebisedim nga te gjitha rrymat e besimit dhe si te thuash eshte nje pike takimi lidhur mbi te gjitha keto kultura shpirterore.
  135 Temat
  662 Mesazhet
  Wed 1 Jul 2015 - 23:27
  Durrsaku Letra e pejgamberit Muhamed drejtuar murgjëve krishterë
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638632 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca