• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Bashkbisedime të Lira-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Big Brother Albania 7

  Ketu mund te gjeni gjithqka rreth Big Brother 7..


  5 Temat
  11 Mesazhet
  Mon 20 Mar 2017 - 23:53
  i panjohur Big Brother ALBANIA 9
 • Votime dhe Sondazhe

  Këtu do të keni mundësi që të merrni pjesë në votime dhe sondzhe te ndryshme që antarët e tjerë do të hapin. Pra mundeni t jepni votën tuaj dhe gjithashtu edhe t'a mbështesni votën me arsyen se përse votuat për PO, e përse për JO, përse për KËTË, e përse për ATË...
  174 Temat
  3113 Mesazhet
  Wed 19 Aug 2020 - 10:19
  Luan_Valikardi [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?
 • Vipat shqiptare

  Vipat shqiptare ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
  2369 Temat
  3524 Mesazhet
  Thu 26 Feb 2015 - 22:17
  Tironci Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike
 • Vipat e Huaj

  Vipat e huaj ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
  2305 Temat
  3276 Mesazhet
  Mon 27 Apr 2015 - 22:16
  Tironci Si janë sot dy vëllezërit e videos më të klikuar në YouTube
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638621 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca