• .·**·.¸(¯`·.¸ ¸*-Bota e Muzikës dhe Kinematografisë-* ¸ ¸.·´¯)¸.·**·.

 • Muzike Shqiptare dhe e Huaj

  Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
  Nën-Forume:

  116 Temat
  5224 Mesazhet
  Sat 3 Jul 2021 - 22:26
  Luan_Valikardi Shpreh ndjenjat e tua te momentit me nje kenge...
 • 6 Temat
  29 Mesazhet
  Thu 10 Oct 2013 - 13:19
  Hoxy  Kazım Koyuncu Gidiyorum lyrics
 • Tekste kengesh Shqiptare

  Në këtë nënforum j'u jepet mundësia që të lexoni tekste këngësh shqiptare, njëkohësishtë edhe të postoni tekste të cilat nuk gjenden këtu...
  31 Temat
  201 Mesazhet
  Sat 21 Dec 2013 - 1:17
  Anabel Tekstet me te bukura SHQIP!
 • Kinemaja Shqiptare

  Diskutim mbi filmat dhe aktorët tuaj të preferuar. Historia e kinematografisë, festivalet e filmit dhe cdo gjë që ka të bëjë me kinematografinë. Televizionet dhe Radiot shqipëtare.
  136 Temat
  526 Mesazhet
  Mon 7 Jul 2014 - 16:30
  Anabel Film për Adem Jasharin
 • Kinemaja Botërore

  Në këtë nënforum keni mundësin që të lexoni, postoni dhe të bashkëbisedoni për gjithçka në lidhje me kinematografin e huaj, si Hollywood-in, Bollywood-in. Filmat dhe Aktorët e huaj gjithashtu...
  142 Temat
  195 Mesazhet
  Thu 19 Feb 2015 - 14:56
  Anabel KINEMA / Cfarë na mëson në të vërtetë “50 hijet e Greit” për seksualitetin e femrës
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur
Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638655 artikuj
Forumi ka 2529 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Matildaluca