Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Madonna në një komedi televizive

prej Sun 14 Feb 2010 - 12:32
Madonna në një komedi televizive F_021411 Madonna do të bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, për t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jerry Seinfeld që të lansojë serialin e ri televiziv.
Mbretëresha e muzikës pop do të shfaqet në serinë e re televizive të Seinfeld, “The Marriage Ref”, e cila do të paraqesë një panel të përbërë nga të famshmit, të cilët do të vendosin për fituesin nga zënkat shtëpiake ndërmjet çifteve.
Këngëtarja është caktuar të paraqitet në panel së bashku me Gervais, të cilët të hënën do të xhirojnë një episod në New York.
Në serial, ku Seinfeld e ka edhe rolin e producentit, pritet të marrin pjesë edhe Alec Baldwin, Tina Fey dhe Eva Longoria Parker.
Shfaqja e serive në SHBA do të fillojë nga 28 shkurti


Madonna në një komedi televizive Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi