Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

DJALE, VAJZE APO BINJAK?

7 - 64%
1 - 9%
3 - 27%
 
Totali i votave: 11
 
Poll closed
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Sun 24 Jan 2010 - 2:54
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

per mendimin tim cfare te me dhuroj zoti Very Happy

E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:34
si te jet , se kam shum problem
por , do me pelqente te ish vajz....qe ti rregulloja floket e ta beja te butul si mami [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 45550
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:38
Mari_1 shkruajti:si te jet , se kam shum problem
por , do me pelqente te ish vajz....qe ti rregulloja floket e ta beja te butul si mami [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 45550

Po sikur te dal e bukur si babi apo se quan ti kte [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746 :qesh


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:40
djali par te me pergjan muaE askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 22:41
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Mari_1 shkruajti:si te jet , se kam shum problem
por , do me pelqente te ish vajz....qe ti rregulloja floket e ta beja te butul si mami [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 45550

Po sikur te dal e bukur si babi apo se quan ti kte [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746 :qesh
po sa do i bukur te jet babi...sdo i ket floket e gjata grrrr
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 23:18
fmija asht dhurate prej zotit ...por vajze do kisha pas qejf fmine e pare


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 13 Dec 2011 - 23:30
do kisha pas shum deshir te me lin gruja dy me njeher nje djal dhe nje vajzInTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 14 Dec 2011 - 10:26
Mari_1 shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Mari_1 shkruajti:si te jet , se kam shum problem
por , do me pelqente te ish vajz....qe ti rregulloja floket e ta beja te butul si mami [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 45550

Po sikur te dal e bukur si babi apo se quan ti kte [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746 :qesh
po sa do i bukur te jet babi...sdo i ket floket e gjata grrrr

Po doli e bukur si babi sdo kesh ca ti rregullosh se do qethet shkurt ose qerose fare do te ngelet te rregullosh bishtalecat e tua [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746 [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746 [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 1698836746


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 14 Dec 2011 - 17:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Vajzz


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 14 Dec 2011 - 17:13
haha cka qesha me kete te fundit afro nje genjeshter e bukur [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 568197611


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 14 Dec 2011 - 18:44
Aииå shkruajti:haha cka qesha me kete te fundit [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 498774 nje genjeshter e bukur [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 568197611
Jo Ana e kam Sinqerisht


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Thu 15 Dec 2011 - 18:12
Vetem djema.
Po e shikoj te larget deshiren...


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 6ds9w0
Ermira_vlore
Ermira_vlore
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 1245
<b>Hobi</b> Hobi : piktura
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : VLORE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Fri 23 Dec 2011 - 17:43
cunat e vegjel e capkena i kam fiksim ! [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 407876812
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Fri 23 Dec 2011 - 17:46
Luan_Valikardi shkruajti:Vetem djema.

Si Do vajzat ti?
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Thu 24 May 2012 - 8:12
vajze do kisha dasht ......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 N
Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 27 Jun 2012 - 8:57
cfare te me dhuroj zoti;vetem te me lind shendosh e mire...


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 3 Jul 2012 - 8:28
vajze me pelqen .....


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 N
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 3 Jul 2012 - 9:42
djal


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Tue 3 Jul 2012 - 12:35
Cupka te gjitha stern


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

prej Wed 19 Aug 2020 - 10:19


[ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi? - Faqe 2 6ds9w0
Sponsored content

default Re: [ Sondazh ] Femijen e par do ta deshironi?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi