Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kush ka influencuar me shume ne jeten tuaj kohet e fundit??

Fri 19 Feb 2010 - 15:54
Një gjë thellë më prekë kur mendoj për rininë time: e

vërteta se shumë persona më kanë ofruar diçka ose kanë pasur rëndësi të madhe për mua pa e ditur as vetë ata këtë gjë. Janë

këta persona me të cilët ndoshta kurrë nuk kam shkëmbyer asnjë fjalë, ose persona për të cilët thjesht të tjerët më kanë

folur, por kanë pasur ndikim vendimtar në mua: kanë hyrë në jetën time dhe janë bërë fuqi në mua. Shumë emocione nuk do t’i

përjetoja aq thellë as s’do t’i zbatoja aq efektshëm shumë gjëra, po të mos kishte ekzistuar ky ndikim i këtyre personave.

Prandaj shpeshherë mendoj se të gjithë ne shpirtërisht jetojmë prej asaj çfarë në çastet vendimtare të jetës sonë kanë lënë

mbresë të tjerët në ne.


Kush ka influencuar me shume ne jeten tuaj kohet e fundit?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi