Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A po degjenerohet qenia njerzore?

Fri 19 Feb 2010 - 16:06
Dënohet me 1 vit burg sepse përdhunoi një kalë


Fjodor Zotaj

Një dënim i rëndë për një 54 vjeçar nga Seatrtle në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili u deklarua fajtor për krimin e bërë në lidhje më një raport seksual me një kal.
I akuzuari pranoi se hyri në stallën e komshiut të tij bashkë me një shokun e tij për të bërë seks me një kal dhe po filmonte çiftëzimin e shokut të tij të aventurës, gjithashtu filmoi edhe momentin kur kali e qëlloi shokun e tij me shkelm duke e vrarë atë.
Burri u dënua me një vit burg dhe një gjobë prej 3000 euro.


A po degjenerohet qenia njerzore? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi