Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sat 5 Nov 2011 - 19:52
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Jepini nji keshille,Antarit qe ndodhet siper jushe..


"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:16
Message reputation : 100% (1 vote)
E vetmja e mete e tij eshte se eshte me I embel se duhet dhe une kam frike nga diabeti "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 3631317773"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 3631317773


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje keshille ; Mos ndrysho asnjehere ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:17
Message reputation : 100% (1 vote)
eshte perfekte


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje keshille : Qendro ashtu si je...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Ji vetvetja dhe askush s'do jete si ti Besaa


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:22
perfekte
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:22
nje sygjerim :sdo ta prish kurre ty dhe keshtu jam e do te jem (besa)


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Gz Maks.. Sepse njerezit e tille gjithmone do te kene merita te medha..

Sygjerim : Buzeqesh sa me shume Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:24
sme ka bere me fli ?????
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Tironci shkruajti:sme ka bere me fli ?????

Dimer tani, te dalim ne Pranvere do te beje Very Happy Very Happy
Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 13 Jan 2013 - 21:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Je e thjeshte dhe unike, shume e dashur dhe reale!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sat 19 Jan 2013 - 17:32
Nderroje kete foton qe ke ven se qenka kot "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 3886741359
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sat 19 Jan 2013 - 17:38
nuk kam asgje . se nuk e njoh..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sat 19 Jan 2013 - 17:41
Te gjej se ku ndodhet Very Happy
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sat 19 Jan 2013 - 18:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Një qime në pasqyrë u pa
dhe vetja iu duk sa një tra...

"Durim," - i tha vetes,
"se nesër mund të bëhesh kala..."....Qe kshu sa me shume durim e paqe te kesh!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 20 Jan 2013 - 15:19
Nje sygjerim:...

Me do
s'me do
me do
s'me do
me do
dhe teperon...


"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 20 Jan 2013 - 15:21
se besoj se kam dicka per luanin


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 20 Jan 2013 - 16:44
S'kam asnje,i mire eshte Maksi
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 20 Jan 2013 - 16:45
ende nuk kam has dicka per te kritikuar apo dicka tjeter eshte e mrekullueshme..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 J5zhxd
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Sun 20 Jan 2013 - 16:48
Edhe t'i Princ i mrekullushem je
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

prej Mon 17 Aug 2020 - 19:17
-Te vije me shpeshe ne forum!


"Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?" - Faqe 4 6ds9w0
Sponsored content

default Re: "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi