Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

prej Mon 21 Nov 2011 - 22:46
Dashuria nuk njeh moshë por edhe gjak. Bëhet fjalë për një histori të pazakontë mes një 72 vjecareje dhe një 26 vjecari, i cili është edhe nipi i saj. Historia e dashurisë ka lidhur Pearl Carter e Phil Bailey, të cilët tashmë mendojnë edhe për një fëmijë. “Jam e gatshme për të dhëne 54 mijë dollarët e pensionit për të kurorëzuar ëndrrën tonë”, shprehet 72 vjecarja që jeton në Zelandën e Re. Historinë e ka publikuar “The Sun” që thekson se Phil u njoh me gjyshen kur mamajea Lynnete vdiq nga një tumor në tru dhe në atë kohë djali ishte vetëm 22 vjec. Ata nuk ishin parë asnjëherë më parë dhe gjithcka ndodhi me shikim të parë. “Në momentin e parë që e pashë u ndjeva e gjallë seksualisht. Dolëm për darkë dhe ai fjeti në krevatin tim. E putha dhe nuk më refuzoi”, thekson 72 vjecarja. Kjo lidhje ka skandalizuar Zelandën e Re dhe nuk është pranuar nga familjarët, por mesa duket, asgjë nuk mund ta ndalë të moshuarën. “Nuk mendoj t’i kërkoj falje askujt sepse Zoti më ka dhënë një mundësi të dytë në jetë”, përfundon e moshuara
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

prej Mon 21 Nov 2011 - 22:49
grrrr grrrr obobob kjo esht tragjike menyra si e pershkruan ta peshtin  Gjyshja dashurohet me nipin e saj. 389163


 Gjyshja dashurohet me nipin e saj. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Re: Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

prej Mon 21 Nov 2011 - 22:56
Anna shkruajti: grrrr grrrr obobob kjo esht tragjike menyra si e pershkruan ta peshtin  Gjyshja dashurohet me nipin e saj. 389163

Tmerr , vetem po e pres diten kur gjyshi t'mi shpreh ndjenjat Razz
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

prej Mon 21 Nov 2011 - 23:08
Mos ma shpif e ti tani Laughing Laughing ku mi gjen keto aman  Gjyshja dashurohet me nipin e saj. 320249


 Gjyshja dashurohet me nipin e saj. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Re: Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

prej Mon 21 Nov 2011 - 23:22
Anna shkruajti:Mos ma shpif e ti tani Laughing Laughing ku mi gjen keto aman  Gjyshja dashurohet me nipin e saj. 320249


 Gjyshja dashurohet me nipin e saj. 2896136712
Sponsored content

default Re: Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi