Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I dashur, unë do të lindë jashtëtokësorë

prej Wed 23 Nov 2011 - 15:19
I dashur, unë do të lindë jashtëtokësorë Larisa_skot_jashttoksorNjë çift britanik – Scot dhe Larisa Din, në fotografinë nga ultrazëri në vend të babit të tyre, kanë parë një krijesë tjetër – jashtëtokësorë.

Larisa, e cila është në muajin e tretë të shtatzënisë, kishte shkuar në kontrollë tek mjeku i saj.

Pas rezultateve të ultrazërit ajo dhe i dashuri i saj kishin marrë fotografi nga bebi i tyre. Por, në vend që bebi të duket si në çdo fotografi tjetër, këtë rradhë i ngjan një krijese nga ndonjë planetë tjetër.

Kur Scot-i e kishte parë fotografinë kishte bërë shaka me të dashurën e tij:

“Larisa, mos më ke tradhëtuar me ndonjë jashtëtokësorë??” /Femina.al/


I dashur, unë do të lindë jashtëtokësorë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi