Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Gruaja 330 Kg shijon dashurinë e vërtetë

prej Thu 24 Nov 2011 - 11:19
Gruaja 330 Kg shijon dashurinë e vërtetë Paulinepotterworldsheav

Pauline Potter peshon tashme 330 kilogramë, duke u klasifikuar si gruaja më e shëndoshë në botë. E mbërritur në pikën kritike të mosbesimit, duke menduar se në këtë gjendje nuk do ta dojë askush, ka ndodhur e papritura. Pas divorcit tre vite më parë, shtoi rrufeshëm në peshë, duke u bërë gruaja më e shëndoshë e planetit.

Po pikërisht në ditën e Guinness, kur gjithë bota e njohu dhe fotografia e saj bëri xhiron e Web-eve, erdhi dhe ndryshimi i jetës së saj. Trokiti sërish dashuria, ritakoi burrin dhe tashmë të dy janë të lumtur e të kënaqur. “Që ditën e parë që u kthyem bashkë jemi shumë të dashuruar”- betohen të dy.


Mos e krahaso personalitetin tim me sjelljen time sepse personaliteti im jam un ndersa sjellja ime varet nga ti!!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi