Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Blen predhën në internet, plagoset 16-vjeçari

prej Thu 24 Nov 2011 - 22:54
Blen predhën në internet, plagoset 16-vjeçari  BombaNjë adoleshent në Britaninë e Madhe pësoi djegie të rënda në trup dhe një dëmtim serioz në dy gishta, pasi një predhë që bleu në internet i shpërtheu në dorë.

Siç raportuan mediat ditën e enjte, 16-vjeçari ishte i apasionuar pas armëve dhe po zbërthente predhën kur ajo i shpërtheu, por ai nuk e besonte se ajo ishte ende në gjendje pune.

”Dëgjuam një shpërthim të madh, të ndjekur nga një klithmë. Fillimisht menduam se kishte rënë rafti i librave në dhomë, por kur shkuam atje, pamë gjak gjithandej. Ishte një skenë e frikshme. Fillimisht menduam se djali kishte humbur dorën, por për fat të mirë, ia hodhi vetëm me dëmtime të lehta duke konsideruar atë që ndodhi”, deklaroi babai i viktimës.

16-vjeçari nisi të koleksiononte armë në muajin janar. Ai pagoi 36 paund për mortajën spanjolle, e cila i mbërriti në shtëpi me postë, pasi ishte transportuar në një aeroplan.

Është e paqartë se si ka mundësi që një faqe interneti, e ngjashme me “E-bay”, të shesë predha me municion të vërtetë tek një minoren.
top chanel


Blen predhën në internet, plagoset 16-vjeçari  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi