Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në mes të protestave xhirohet film porno gay

prej Sat 26 Nov 2011 - 0:19
Në mes të protestave xhirohet film porno gay Film-300x210Oakland, 25 nëntor 2011, NOA- Është data 7 nëntor dhe në zemër të Oakland ndizen protestat në sheshin Frank Ogawa, vendi ku të indinjuarit shfryjnë mërzinë e tyre dhe inatin kundër botës së financës.

Mes tendave të montuara, në njërën prej tyre temperaturat sa vijnë dhe nxehen më tepër, jo sepse diskutohet për çështje politike, por sepse në mes të asaj rrëmuje, brenda saj po xhirohej një film porno gay.

Ndërkaq mediat botërore raportojnë se të xhirosh një film hot në rrethana të tilla regjisorët dhe aktorët duhet të kenë pasur shumë moskokëçarje dhe guxim, pasi nga një moment në tjetrin mund të ishin zbuluar dhe arrestuar.

Dhe ndërsa lajmi bën xhiron e botës, në sajtet e informacionit amerikane vijojnë komente pa fund për videon edhe pse konsiderohet perverse disa e vlerësojnë, është gjithsesi një dokument historik që do i shoqërojë pamjet e protestave të të indinjuarve.

Por nuk ndajnë të njëjtin vlerësim të indinjuarit e Oakland, të cilët pas kësaj janë edhe më të indinjuar.

a.y/NOA


Në mes të protestave xhirohet film porno gay Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi