Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Jetonte me burrin dhe dashnorin

prej Sat 26 Nov 2011 - 1:41
Jetonte me burrin dhe dashnorin Threesome167042046
Nje grua ka jetuar per nje vit me burrin dhe dashnorin, dite per dite dhe nate per nate nen te njejten cati.
Mesa duket cdo gje shkonte mire, por tani ajo ka ngelur vetem, pas nje zenke te tmerrshme ndermjet burrit dhe dashnorit.
Sherr per xhelozi? Jo aspak!
Thjesht te dy filluan nje sherr pasi durimit te Emanuel Petridean, dashnorit te gruas, i kishte ardhur fundi. Ishte i lodhur te pastronte pasi 28 vjecari, burri i gruas, ndyente pa respekt.
“Nuk duroja me te punoja per te,” ka deklaruar Emanuel. “Kishte nje pertese te padegjuar ndonjehere dhe te tmerrshme. Nuk bente asgje gjithe diten.”
Mesa dukej dashnorit i dukej normal fakti se i kishte zene vendin ne shtratin dopio atij qe i takonte, dhe qe ky i fundit flinte ne divan nderkohe qe ai vete bente qejf me gruan e burrit, por qe njeri te jetoje ne shpatullat e te tjereve pa dhene kontibutin e tij ne punet e shtepise, ishte e papranueshme per Emanuel.
Pas dhunes, dashnori u arrestua nderkohe qe burri perfundoi ne spital, gjithmone e akoma i dashuruar me te shoqen dhe i vinte shume keq qe gruaja e tij kishte mbajtur anen e tjetrit gjate sherrit


Mos e krahaso personalitetin tim me sjelljen time sepse personaliteti im jam un ndersa sjellja ime varet nga ti!!!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Jetonte me burrin dhe dashnorin

prej Sat 26 Nov 2011 - 11:43
Cnjerezore...


Jetonte me burrin dhe dashnorin 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi