Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Profesori ben skandal: ”Si detyre shtepie, masturbohuni dhe pershkruajeni”

prej Sat 26 Nov 2011 - 2:05
Profesori ben skandal: ”Si detyre shtepie, masturbohuni dhe pershkruajeni” ProfesoriDetyre shtepie:” Masturbohuni dhe tregoni ndjenjat tuaja”.

Nuk eshte nje shaka por nje detyre e dhene nga nje profesor ne Nevada, Tom Kubistant, i cili meson seksualitet njerezor ne shtetin shkretetire amerikan. Megjithate tema nuk i ka pelqyer te gjithe studenteve te profesorit, si Karen Royce, e cila ka paraqitur nje ankese per ngacmin ndaj Kubistant.

Studentja dekralori se: ”Mesuesi na kerkoi te dyfishojme frekuencen tone te masturbimit per dy jave dhe te shkruajme eksperiencat tona”.

Skandal? Ngacmime te verteta seksuale? Jo per te gjithe. Nese Karen eshte skandalizuar, ate nuk e kane bere disa nga shoket e saj te klases, te kenaqur me programin dhe mbi te gjitha ne mbeshtetje te mesuesit te tyre; “Nuk kishte asnje detyrim, shprehet nje student, kush nuk deshironte te merrte pjese ne projekt mund te rrinte jashte pa problem. Pastaj nuk ka detyruar asnje te ndjeke mesimet e tij”.

Edhe nje kolege e seksologut perkrah ate, “Sigurisht qe djemte nuk kane nevoje per kerkesen e mesuesit per te bere ate qe bejne normalisht, keshtuqe nuk ka asgje te keqe".infoalbania


Profesori ben skandal: ”Si detyre shtepie, masturbohuni dhe pershkruajeni” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Profesori ben skandal: ”Si detyre shtepie, masturbohuni dhe pershkruajeni”

prej Sat 26 Nov 2011 - 11:37
Sot jetojme ne boten e budallenjve, idioteve, injorances...
Kot sa jetojme!!!


Profesori ben skandal: ”Si detyre shtepie, masturbohuni dhe pershkruajeni” 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi