Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nxjerr ne shitje burrin dembel

prej Sat 26 Nov 2011 - 21:52
“I lehtë për t’u mbajtur, mjafton t’i jepet ushqim dhe ujë çdo 3-5 orë”. Një njoftim si gjithë të tjerët, me anë të të cilit zakonisht nxirret në shitje një kafshë shtëpiake.
Njoftimi është nxjerrë në Craiglist, faqja amerikane e njoftimeve, por ajo që u ofrohet lexuesve-blerës nuk është një qen apo një mace, por një burrë.
Një vajzë nga Logan në shtetin Utah, SHBA, e lodhur nga mospërfillja e të shoqit, i cili kalon gjithë ditën para televizorit e duke luajtur në video game. Numri i lexuesve është shumë i madh, ai i të interesuarve….

Burimi: Gazeta Shekulli


Nxjerr ne shitje burrin dembel Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi