Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish

prej Sat 26 Nov 2011 - 22:14
Kafka ju copëtua në 30 pjesë, mjekët arrijnë ta ngjisin sërish 29799130572342610575214

Një student që u godit nga një makinë në rrugë pësoi fraktura të mëdhaja në kokë dhe kafka e tij u copëtua në 30 pjesë. Një skuadër mjekësh arritën të bënin të pamundurën duke bashkuar të gjitha copat e kafkës edhe njëherë në kokën e Jack Martindale. Pasi mbaruan operacionin mjekët thanë se gjithçka dukej si një puzzle ku duhet të ngjiteshin pjesët e duhura të kafkës. Dy miqtë e studentit që ishin sëbashku me të në momentin e aksidentit vdiqën ndërsa ai shpëtoi pavarësisht dëmtimeve në tru. Ndërhyrja kirurgjikale katër orëshe u krye nga skuadra e Royal London Hospital


Mos e krahaso personalitetin tim me sjelljen time sepse personaliteti im jam un ndersa sjellja ime varet nga ti!!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi