Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Vret gruan shtatzene dhe e fut ne frigorifer

prej Sat 26 Nov 2011 - 22:19
Vret gruan shtatzene dhe e fut ne frigorifer 32054931929792808163514 Policia franceze ka zbuluar nje krim makaber sot ne mengjes. Pas informacionit te marre nga vrasesi eshte gjetur trupi i nje gruaje te copetuar dhe te vendosur me nje thes brenda frigoriferit. Vrasesi mesohet se eshte partner i viktimes, qe per me teper ishte edhe 8 muajshe shtatezene. Ai e rrefeu vete krimin permes telefonit, por pasi vrau te fejuaren me te cilen bashkejetonte prej vitesh, u arratis ne vendin e origjines se tij, Kongo. 36-vjecari mesohet se ka deklaruar se e kishte vrare partnern disa dite me pare, duke i treguar agjenteve se trupi i viktimes gjendej ne frigoriferin e stepise se tyre ne Villeneuve-le-Roi, qyteze prej rreth 18 mije banoresh. Sipas asaj qe ka bere te ditur shtypi francez, burri duhet t'i kete thene policise edhe se ka lene Francen dhe se gjendet ne Kongo. Cifti, qe sipas burimeve hetimore jetonte ne menyre klandestine ne France, kishte edhe nje femije 18 muajsh, qe babai e ka lene te nje fqinje perpara se te nisej. Prej ditesh, banoret e zones kishin vene re mungesen e gruas, por e dinin se ajo ishte shtruar ne spital pasi pritej te lindte, por ne te vertete qendronte ne ngricen e frigoriferit.


Mos e krahaso personalitetin tim me sjelljen time sepse personaliteti im jam un ndersa sjellja ime varet nga ti!!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi