Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:14
Pa pasur nevojë që t’ju bëjmë një përshkrim për çdonjërën nga rrugët që shihni në këto foto, ju ftojmë t’i kushtoni vëmendje dhe të dalloni se sa të çuditshme ato janë ose në disa prej tyre, duken të tilla në distancë.
Duke klikuar në secilën prej fotove, i shihni me rezolucion më të lartë dhe shijoni pamjet e rralla të këtyre rrugëve që ndoshta kurrë nuk i keni parë më parë sikurse raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Mos vallë kemi dhe ne në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni apo Malin e Zi, rrugë të tilla. Me siguri që po. Nëse ju dini ndonjërën prej tyre dhe keni një foto, na e dërgoni në email pr@noa.al.
Ne do t’i publikojmë fotot dhe do të citojmë emrin e autorit të fotos. Gjithashtu do t’ju dërgojmë me postë një kalendar tavoline luksoz të përgatitur nga agjencia e lajmeve NOA.al për vitin 2012 që po troket.

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-2
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:15
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-3

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-4
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:16
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-5

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-6

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-7
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:17
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-8

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-9

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-10
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:19
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-11

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-12

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-13
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:20
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-14

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-15

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-16

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-17
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Tue 13 Dec 2011 - 21:54
shum te bukra
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Mon 11 Feb 2013 - 10:24
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Untitled1-666_847776a
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Mon 11 Feb 2013 - 10:29
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Storseisundet-Bridge-Norway-Drunk-Birdge-to-nowhere-3-225x300

Sponsored content

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë  Empty Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi