Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:14
Pa pasur nevojë që t’ju bëjmë një përshkrim për çdonjërën nga rrugët që shihni në këto foto, ju ftojmë t’i kushtoni vëmendje dhe të dalloni se sa të çuditshme ato janë ose në disa prej tyre, duken të tilla në distancë.
Duke klikuar në secilën prej fotove, i shihni me rezolucion më të lartë dhe shijoni pamjet e rralla të këtyre rrugëve që ndoshta kurrë nuk i keni parë më parë sikurse raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Mos vallë kemi dhe ne në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni apo Malin e Zi, rrugë të tilla. Me siguri që po. Nëse ju dini ndonjërën prej tyre dhe keni një foto, na e dërgoni në email pr@noa.al.
Ne do t’i publikojmë fotot dhe do të citojmë emrin e autorit të fotos. Gjithashtu do t’ju dërgojmë me postë një kalendar tavoline luksoz të përgatitur nga agjencia e lajmeve NOA.al për vitin 2012 që po troket.

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-2


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:15
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-3

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-4


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:16
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-5

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-6

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-7


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:17
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-8

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-9

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-10


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:19
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-11

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-12

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-13


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:20
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-14

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-15

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-16

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Rruget-me-te-cuditshme-qe-keni-pare-ndonjehere-17-fotot-17


Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Tue 13 Dec 2011 - 21:54
shum te bukra
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Mon 11 Feb 2013 - 10:24
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Untitled1-666_847776a


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

prej Mon 11 Feb 2013 - 10:29
Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë Storseisundet-Bridge-Norway-Drunk-Birdge-to-nowhere-3-225x300*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë N
Sponsored content

default Re: Rrugët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi