Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Toni love
Toni love
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 11
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/12/2011
https://m.facebook.com/profile.php?id=187333354611184&refid=1

default A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 18:47
There΄s no tomorrow .....

fiksim e kam .....
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 18:53
Paj na mori Justini Very Happy


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 18:54
Ben muzik per Adoleshentet ,S'ekm fort ne merak! Razz
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 18:57
Pajjj zerin e ka femiror


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 18:59
Une se kam iden kush eshte kjo...nje kenge te saj mund ta sjell dikush ta degjoj?


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:01
Dallohet 18 vjeqare mo Razz
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:01
Aииå shkruajti:Une se kam iden kush eshte kjo...nje kenge te saj mund ta sjell dikush ta degjoj?
Kenga e fundit me duket kjo eshte Selena Gomez Razz
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:02
Po ndegjon shum keng Greqisht : A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 472225 [b]


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:05
Istogali shkruajti:Po ndegjon shum keng Greqisht : A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 472225 [b]

Degjoj Radio Emigrantin shpesh qe kam ven ne portal...vetem kenge Shqip...jo se duhej te jepja llogari me kete se preferenca jane ato por qe mos thuash degjoj shume kenge Greqisht pastaj A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 568197611


Luna thnx no smoking

Po e degjoj e ju them mendimin tim me vone krt


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:12
E po qka ti bejsh edhe te ndegjosh Muzik Greke ska problem por duhesh te izolohesh e jo ne publik e aq ma shum ne nje Forum siq eshte ky me plot te lenduar nga armiqet e perbetuar,pastaj na vije nje viztore dhe regjistrohen do te jesh e fyer besooo,une jamm per ata qe ajo muzikaa flliqur Greke te hiqet nga ky forum i paster


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:15
Ama adoloshente mo prandaj edhe terhiqeni ju,jam plak une! A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 2300608110

Se di...qe te jem e sinqerte s'me beri pershtypje e nuk degjoj muzike te tille


Muzika eshte art e shihet vetem si e till..... A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 472225


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:20
Kajher edhe permes muzikes niset Lufta


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:23
Istogali shkruajti:Kajher edhe permes muzikes niset Lufta

Kur ajo behet qellimisht e nga individe mendje vegjel,,,ti e konsideron veten e till qe ben te njejten gje?


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:25
Une vetem Mbrohem kur me sulmojm sikur te gjithe shqiptaret me thuaj kur shqiptaret kan qene okupator kurrrrrr... gjithmon na kan okupuar


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:40
Istogali shkruajti:Une vetem Mbrohem kur me sulmojm sikur te gjithe shqiptaret me thuaj kur shqiptaret kan qene okupator kurrrrrr... gjithmon na kan okupuar

Une mund te deshmoj me mijera raste si per njejren pale edhe per tjetren se cfare kemi bere e cfare na kane bere por qe sdo kishte kuptim kjo e as arsye te ndodh sepse shume mire i dime e i kemi degjuar me veshet tane per te riperseritur te njejta gjera tani...Behuni me tolerant e humane ne kete rast A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 472225


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:45
Eshte e pamundur te debatohet me tyy sepse ke njohuri ne shum lemi ama ne Histori je teper e dobet respekt Anna per shtet e Ballkanit mos diskuto ske njohuri zonjush nuk pot fye por asht realitet do ta kuptosh te japi kohe kur te kuptosh ti se qfar shtetesh te rrethojn do te jesh Viktimaa e tyre pastaj do te urresh por do te jete von mos u be marak ne "FQINJET"tane keta ne shkolla tyre mbleshin urrejt per shqiptaret abulanca Very Happy


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 19:57
Istogali shkruajti:Eshte e pamundur te debatohet me tyy sepse ke njohuri ne shum lemi ama ne Histori je teper e dobet respekt Anna per shtet e Ballkanit mos diskuto ske njohuri zonjush nuk pot fye por asht realitet do ta kuptosh te japi kohe kur te kuptosh ti se qfar shtetesh te rrethojn do te jesh Viktimaa e tyre pastaj do te urresh por do te jete von mos u be marak ne "FQINJET"tane keta ne shkolla tyre mbleshin urrejt per shqiptaret abulanca Very Happy

E kam then e po e perseris une ate histori e menyra se si shpjegohet e informohen nxenesit neper shkolla skam ce dua me te vetmin qellim e kuptim urrejtjen e luften kunder nje populli..jua kam len ju e as nuk dua ta mesoj,viktima vjen si pasoje e urrejtjes si ndjenje qe ushqeni me vete dhe nga nje do e ngjisin e te tjere te pa fajshem ne kete mes...

PS: abulanca pa lidhje kjo grrrr


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 20:03
kjo ska ze fare or aman A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 3480151997
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 22:03
Aииå shkruajti:
Istogali shkruajti:Eshte e pamundur te debatohet me tyy sepse ke njohuri ne shum lemi ama ne Histori je teper e dobet respekt Anna per shtet e Ballkanit mos diskuto ske njohuri zonjush nuk pot fye por asht realitet do ta kuptosh te japi kohe kur te kuptosh ti se qfar shtetesh te rrethojn do te jesh Viktimaa e tyre pastaj do te urresh por do te jete von mos u be marak ne "FQINJET"tane keta ne shkolla tyre mbleshin urrejt per shqiptaret abulanca Very Happy

E kam then e po e perseris une ate histori e menyra se si shpjegohet e informohen nxenesit neper shkolla skam ce dua me te vetmin qellim e kuptim urrejtjen e luften kunder nje populli..jua kam len ju e as nuk dua ta mesoj,viktima vjen si pasoje e urrejtjes si ndjenje qe ushqeni me vete dhe nga nje do e ngjisin e te tjere te pa fajshem ne kete mes...

PS: abulanca pa lidhje kjo grrrr

Prandaj nje Popull qe e harron Historin ajo do ti perseritet e ti ndoshta meson Histori te shenjetores dhe te paqes ne bote
PS: abulanca Shqip A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 1540093706


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 22:04
po...te mira jan...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Image
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 22:06
sakam ndigjuAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 22:10
Istogali shkruajti:
Aииå shkruajti:
Istogali shkruajti:Eshte e pamundur te debatohet me tyy sepse ke njohuri ne shum lemi ama ne Histori je teper e dobet respekt Anna per shtet e Ballkanit mos diskuto ske njohuri zonjush nuk pot fye por asht realitet do ta kuptosh te japi kohe kur te kuptosh ti se qfar shtetesh te rrethojn do te jesh Viktimaa e tyre pastaj do te urresh por do te jete von mos u be marak ne "FQINJET"tane keta ne shkolla tyre mbleshin urrejt per shqiptaret abulanca Very Happy

E kam then e po e perseris une ate histori e menyra se si shpjegohet e informohen nxenesit neper shkolla skam ce dua me te vetmin qellim e kuptim urrejtjen e luften kunder nje populli..jua kam len ju e as nuk dua ta mesoj,viktima vjen si pasoje e urrejtjes si ndjenje qe ushqeni me vete dhe nga nje do e ngjisin e te tjere te pa fajshem ne kete mes...

PS: abulanca pa lidhje kjo grrrr

Prandaj nje Popull qe e harron Historin ajo do ti perseritet e ti ndoshta meson Histori te shenjetores dhe te paqes ne bote
PS: abulanca Shqip A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 1540093706

Kengetaren nuk e njoh e as e degjoj,sa per ate qe thua Istogali (ikonen) ta marr si simbol te paqes dmth...e sheh qe vete ku vete prap tek paqja perfundon e ti A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 320249 A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. 1698836746


A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Sun 18 Dec 2011 - 22:14
Jo Anna kam gjenin e shqiptaret qe jemi populli me paqedashes ne Botee por ne mbrohem kur na sulmojm,shikoj vetem pak ca foto ca video mbi luften ne Kosove dhe Maqedoni bindesh me mu a


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Wed 28 Mar 2012 - 13:08
Jo..


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

prej Wed 28 Mar 2012 - 13:47
jo aq .....


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??. N
Sponsored content

default Re: A ju pelqejn kenget e Selena Gomez....??.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi