Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Fri 26 Feb 2010 - 21:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Pak a shum dihet qe pamja fizike tek nji femer ka me shum rendesi per nji mashkull se sa pamja fizike e nji mashkulli per nji femer. Sapo lexova nji liber qe thoshte qe 31% e meshkujve e lejne te dashuren ne qofte se shendoshet; kurse per femrat kjo perqindje ishte vetem 12%. Mund te them dhe vet qe kam rastisur ne gjendje te tilla qe nji mashkull ja ka thene troc femres qe do e lej ne qofte se shendoshet. Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Icon_rolleyes Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Icon_evil Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Icon_evil


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Tue 2 Mar 2010 - 16:16
Sepse meshkujt kan tendencen te mburren para te gjithve me femren qe kan ne krah Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? 28306


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Tue 2 Mar 2010 - 18:54
Gabohesh..... mvaret se cilt meshkuj jane ataSilvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Sun 22 Apr 2012 - 21:02
duhet te themi dicka...cdo kush e bazon pamjen fizike...gjeja e par qe shikoni tek nje person esht pamja e fizikit,me distincione mashkull apo femer...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Image
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Sun 22 Apr 2012 - 21:07
mos vallla ja len keq femrat leze mashkulli nuk shikon shum bukurin fizike ,, femra shikon kett


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Sun 22 Apr 2012 - 22:37
Per tu mburrur ne shoket e te thone na cfare femre kam krahut une...


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Sun 22 Apr 2012 - 22:46
ashtu si femratt ooo qfar mashkulli kam ne krahh ti then femrav tjera oo ca bukuroshi kam ,, kam qka puthiii kam qka fus ne shtrat


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Mon 23 Apr 2012 - 0:04
Eshte reciproke ashtu sic shohim ne shohin dhe vajzat madje ne shumicen e rasteve vajzat e shohin me teper se en vetem bukuirn e jashtme dmth pamjen fizike..


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Mon 23 Apr 2012 - 11:21
e ka dhan natyra qe ne fillim te shohet bukuria manje vin te tjerat..eh kush mashkull sdon femren e bukur ne krah


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? N
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Wed 8 Apr 2015 - 17:34
Sepse nuk ja dien vleren Njeriut.


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Tue 6 Oct 2015 - 22:14
Message reputation : 100% (2 votes)
Meshkujt kane vetem sy por jo dhe tru RazzSinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Thu 8 Oct 2015 - 5:10
Po sta hengri syu .si mund ta haje zemra.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Tue 27 Oct 2015 - 21:27
Po te pergjigjem edhe une si Gjirokastrit qe jam se u pergjigj e gjith Shqiperia dhe mbeti Gjirokastra pa u pergjigjur...

Tani, per mendimin e Gjith-irokastres (Gjith-heronjve)... mesuat me rastin kuptimin e emrit "Gjirokaster" ("Gj irokas ter", "Gjithe heronjte e tere"), pra, per mendimin tim gjirokastrit (gjith heroik) dhe fjala "hero" kam thene se vjen nga kuptimi thurres "per HER RRON" dhe qe t'i hyjme pergjigjjes qe thoni mo shqiptare nga do qe jeni, pamja fizike e femres nuk mund te mbetet pa u vleresuar sepse eshte si vertete nje mbrekulli e rralle, vetem se mashkulli vleresimin kur e jep e jep pa pik ne fund, a kuptuat, pra... pa fund, qe do me thene se po te mos na terhiqte kaq shume pamja fizike e femres atehere nuk do i shqiteshim femres edhe sikur 200 vjece po te ishte...
Mos u ngaterruam gje, s'e besoj!

Luan_Valikardi
(E.J.K)


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

prej Thu 8 Jun 2017 - 20:59
...oh sa me vjen qe qesh me adoleshncen time, por prap ate zemer e kam luftarake si dikur...

...eh, per Gjirokastren nuk e kisha gjetur atehere kuptimin e saj, se kuptimi i vertete eshte GURE KA SHTRUAR...

...t'i jap edhe nje pergjigje temes sipas mendimit tim, meshkujt e vleresojne kaq shume pamjen fizike qe mos t'u iki kurre femra nga perqafimi...  Merzitur


Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Pse meshkujt vleresojne kaq shum pamjen fizike?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi