Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 May 2011 - 23:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Sot ne nje cep te shtepise gjeta nje kuti. Mbi te ishte shkrimi im dhe lexonte "Muzike"... E kisha harruar kutine qe e kisha mbushur qe kur isha e vogel. Fillova ta hapja me kureshtje. Ishte plot me kaseta te ruajtura qe para se te dilnin CD-te. U kenaqa tek degjoja kenget qe vetem me ngjallnin nostalgji per vitet e shkolles, shoqerine e vjeter...

E hap kete teme te sjell disa nga keto kenge. Shpresoj te na sillni dhe te rikutjojme bashke kenge qe dikur kane qene hite per ne (dhe jane per disa).Edituar për herë të fundit nga Aяjαиα në Sun 22 Apr 2012 - 3:30, edituar 2 herë gjithsej


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 May 2011 - 23:13
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 May 2011 - 23:14
me duket vetja kur e degjoj sikur jam 17 vjec akoma
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 May 2011 - 23:20
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 19 May 2011 - 1:23
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Wed 29 Jun 2011 - 17:08


rrushhh


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Wed 17 Aug 2011 - 18:03
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 25 Oct 2011 - 21:45


hoooooooopa hoopaa jeeepi Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 811500621 Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 573234


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 6ds9w0
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 28 Oct 2011 - 0:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Nothing else matters
Green Eyes
Green is the colour
Je t'aime till my dying day
Landing in London


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 705491909
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 28 Oct 2011 - 0:40
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 29 Oct 2011 - 10:05


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 807612


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 29 Oct 2011 - 10:09


krt


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 6ds9w0
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Nostalgji per kenget e viteve 80 - 90 - 00 te muzikes shqiptare

prej Sat 24 Dec 2011 - 15:23


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 24 Dec 2011 - 15:33
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Hitet e muzikes boterore te viteve 80 - 90 -00

prej Sat 24 Dec 2011 - 15:34


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 27 Dec 2011 - 18:57


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 27 Dec 2011 - 19:02
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 27 Dec 2011 - 19:10


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 27 Dec 2011 - 19:22


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 21:44


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 21:47


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 21:51
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 22:00
Message reputation : 100% (1 vote)
"Nostalgji ne tinguj...te huaja"
me
"Hitet e muzikes boterore te viteve 80 - 90 -00"

bashkohen


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 22:11


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 22:21


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 29 Dec 2011 - 23:04
kenga me e bukur...KUSH KA VAJZA BOTEN KA...me vjen keq djema


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Image
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 10 Jan 2012 - 20:26


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 10 Jan 2012 - 20:31


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Tue 10 Jan 2012 - 20:32


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 Jan 2012 - 21:38


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 Jan 2012 - 21:43


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 19 Jan 2012 - 21:21


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 19 Jan 2012 - 21:29
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 26 Jan 2012 - 19:51


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 26 Jan 2012 - 20:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Ti kur me shikon me verbon me ata sy
ah kjo zemra ime vuan veç per ty
kur ty te kam prane kam vetem emocione
Nuk e di cfare ndjeje ah ti moje capkene?
CAPKENE MOJE CAPKENE MOJE
TI ME MBUSH PLOT DASHURI
FALMA SYTE TI SHIKOJE
FALMA ZEMREN QE DASHUROJE
Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 705491909
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 26 Jan 2012 - 20:38


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Thu 26 Jan 2012 - 20:55
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
kosovar
kosovar
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 32
<b>Hobi</b> Hobi : historia,arti,dhe psikologjia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2012

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Wed 4 Apr 2012 - 15:39
duke filluar nga ikona Madonna,Michael Jackson,George Michael,Tina Tarner,Ace Of Base,Prince,Enigma,pastaj Pet shop Boys,UB40,Tik TakToe,Falco e shume e shume personalitete te tjeta te cilet kane dhene shume per muziken boterore.Mendoj se muzika klasike ka luajtur nje rol te veqante ne artin muzikor .Muzika e sotme moderne nuk me pelqen ngase shumica prej tyre tonin dhe zerimin e rregullojne ne menyra te ndryshme kompjuterike.Me falni por une prej kendit tim keshtu e vleresojHitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 135196
kosovar
kosovar
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 32
<b>Hobi</b> Hobi : historia,arti,dhe psikologjia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2012

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Wed 4 Apr 2012 - 15:40
duke filluar nga ikona Madonna,Michael Jackson,George Michael,Tina Tarner,Ace Of Base,Prince,Enigma,pastaj Pet shop Boys,UB40,Tik TakToe,Falco e shume e shume personalitete te tjeta te cilet kane dhene shume per muziken boterore.Mendoj se muzika klasike ka luajtur nje rol te veqante ne artin muzikor .Muzika e sotme moderne nuk me pelqen ngase shumica prej tyre tonin dhe zerimin e rregullojne ne menyra te ndryshme kompjuterike.Me falni por une prej kendit tim keshtu e vleresojHitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore 135196
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 5 May 2012 - 10:31
Message reputation : 100% (1 vote)


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore N
Sponsored content

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi