Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 13 May 2011 - 23:08
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Sot ne nje cep te shtepise gjeta nje kuti. Mbi te ishte shkrimi im dhe lexonte "Muzike"... E kisha harruar kutine qe e kisha mbushur qe kur isha e vogel. Fillova ta hapja me kureshtje. Ishte plot me kaseta te ruajtura qe para se te dilnin CD-te. U kenaqa tek degjoja kenget qe vetem me ngjallnin nostalgji per vitet e shkolles, shoqerine e vjeter...

E hap kete teme te sjell disa nga keto kenge. Shpresoj te na sillni dhe te rikutjojme bashke kenge qe dikur kane qene hite per ne (dhe jane per disa).Edituar për herë të fundit nga Aяjαиα në Sun 22 Apr 2012 - 3:30, edituar 2 herë gjithsej


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Wed 24 Oct 2012 - 9:05
Message reputation : 100% (1 vote)


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 26 Jan 2013 - 4:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Kjo ka qene nje nder kenget e shumta qe ka qene hit per mua asokohe dhe e degjoja shpesh


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 26 Jan 2013 - 4:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Kta kan qene te preferuarit e mi ateher, I kam adhuruar


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sun 24 Mar 2013 - 23:48
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Fri 29 Mar 2013 - 13:02
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Mon 15 Apr 2013 - 21:09
Message reputation : 100% (1 vote)


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Mon 8 Jul 2013 - 0:28


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

prej Sat 28 Sep 2013 - 0:42
Message reputation : 100% (1 vote)


10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, .........................1!!!

S'paskam harruar te numeroj mbrapsht! Very Happy


Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

GMT - 1 Hours Re: Hitet e muzikes te viteve 80 - 90 -00 Shqiptare dhe Boterore

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi