Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Thonë se....

prej Fri 30 Dec 2011 - 2:10
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Nje dashuri e vertete ka nje fund te lumtur..JO! Nje dashuri e vertete nuk ka nje fund......Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 0:35
Thonë se.... - Faqe 9 1698836746 varet sa e shijon Thonë se.... - Faqe 9 2585209286
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 0:46
Thone se ne dashuri dhe lufte cdo gje lejohet Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 0:52
se parja shkon ke parja
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 0:54
Ate ca mbjell, korr Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 0:55
"Nëse gënjeshtrat do ishin sheqer , sot shumica e njerëzve do vuanin nga diabeti "...!!


Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:01
Buka e mund gurin Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:03
thone se dise njeezve kur ju pasqyrohet xhepi,per fat te keq ju varferohet zemra......!!!!!!!!!


Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:11
se krimbat nuk kane kembe
por ashtu jetojn zvarriten e zvarriten gjithe jeten e tyre ???????
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:12
Sot njerëzit vishen me lëkurën e deleve kurse zemrat i kanë të ujqëve!


Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:13
poshtersia me e madhe eshte pergjimi
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:16
nena eshte ajo qe mund ta zere vendin e kujdo ,por qe vendin e saj smund ta zere kurkush.....!!!!!!!!


Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:30
se qeni tinzar eshte me i keqi i familjes se qenve
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:42
E VERTETA te dhemb...GENJESHTRA te vret...e DYSHIMI te torturon....


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:44
thone se ato qe zihen duhen shume............edhe pse une nuk e besoj kete gje...............


Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229 Thonë se.... - Faqe 9 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:49
se smira eshte me e hidhet se helmi i gjarperit
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 1:59
Se vetem perqafimi i nenes te jep privilegjin per t'u ndjere vogelushe pavaresisht moshes apo statusit...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thonë se....

prej Mon 10 Jun 2013 - 20:43
Mjafton vetem qe dicka ta duam forte....dhe ajo ka per te qene e jona...!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sun 23 Jun 2013 - 3:40
Thone qe eshte e bukur kur nje person te kerkon,por duhet te shikosh edhe motivin per te cilin te kerkon.


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sat 29 Jun 2013 - 0:48
Thone qe nuk mund te kesh cdo ne jete,por une nuk dua te kem cdo gje,dua vetem pak qetesi...


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Thonë se....

prej Sat 29 Jun 2013 - 4:28
Thone se jeta jetohet vetem nje here, por nese e jetojme si duhet, nje here eshte mjaftushem...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Thonë se.... - Faqe 9 Bar_glitter_crown_bar
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thonë se....

prej Sat 29 Jun 2013 - 11:51
 Njeriun e bejne te lumtur madheshtia shpirterore dhe pasuria mendore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sun 28 Jul 2013 - 23:00
Thone se : Grate kurre nuk carmatosen nga komplimentet.
Burrat gjithmone.


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Thonë se....

prej Sun 28 Jul 2013 - 23:01
thone se vetmia i bashkon njerezit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sun 4 Aug 2013 - 21:36
Te thone se paraja blen shtratin por jo gjumin, por a e kane pyetur veten si flihet gjume mbi disa kartona.
Te thone se paraja blen librin por jo dijen, por a kane informacion se sa njerez i kane lene librat per te gjetur pune.
Te thone se paraja blen ilacet por jo shendetin, por si e perballojn nje semundje njerzit e varfer ata nuk e dine.
Te thone se rendesi ka dashuria dhe jo paraja epo njihuni me femrat qe shesin trupin per te jetuar.

Paraja nuk ka asnje vlere edhe une e besoj kete por ne jetojm ne nje bote qe e mbivlerson ate. ...


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thonë se....

prej Sun 4 Aug 2013 - 21:38
se pasneser do beje shume vape


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Thonë se....

prej Sun 4 Aug 2013 - 23:37
Thonë se dita e mirë shihet në mëngjes!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thonë se....

prej Sat 10 Aug 2013 - 22:20
 Thone se ....varka e shpuar perhere permbyset..
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thonë se....

prej Thu 14 Nov 2013 - 21:19
Thone se ... Ndodh ne jete qe nje buzeqeshje te largohet, dhe me vone e shikon qe ajo nuk eshte me e njejta. Kurse per gjerat qe nuk i kemi ne dore eshte akoma me e veshtire aq me teper sot..
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thonë se....

prej Thu 14 Nov 2013 - 22:18
Thone se ...Dashuria,nje fjale kaq e vogel por me kuptim te madh
eshte ajo fjale ,qe te bene te qeshesh
eshte ajo fjale ,qe te bene te qash
eshte ajo fjale qe te bene , te cmendesh
eshte ajo fjale, qe te bene te bihesh ne trishtim
prandaj jepini rendesi fjales dashuri
dhe mundouni ta jetoni ne menyrat me te bukura qe ka ajo.


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 17:54
...Gjithcka ndodh per nje arsye dhe nese arsye s'ka, nje arsye do te linde.


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 20:27
thone se kushtrimi nuk esht aktivAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 21:02
...Durimi eshte partner i zgjuarsise.


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 21:37
po durim a ti e ashper sa bukurMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 22:11
dardha e ka bishtin mbrapa


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thonë se....

prej Sat 16 Nov 2013 - 23:45
se ky Maksi esht humorist:grrrr: Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Sun 17 Nov 2013 - 1:24
...Mund ta dashurosh ne shume menyra nje person.
Edhe te mos ta harrosh,per shembull,eshte nje menyre e te dashurit...qe zgjat per gjithe jeten.


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Mon 16 Dec 2013 - 0:33
Thone se kur nuk te ze gjumi naten,je zgjuar ne endrrat e dikujt tjeter ...

Ok ne rregull !! A ka mundesi te me enderroni me pak,se me keni len pa gjum cdo nate  kyyyy 


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Thonë se....

prej Mon 16 Dec 2013 - 21:23
THone se gjdo kombe kam dhe metyrinaAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Thonë se....

prej Mon 16 Dec 2013 - 23:24
Fatkeqesisht e bukura dhe e mira goditen me egersisht. Aty keqdashesia ndjen kenaqesi...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thonë se....

prej Tue 17 Dec 2013 - 6:32
...Ndoshta nuk duhet thene gjithe e verteta, por ama duhet thene vetem e verteta ...


Thonë se.... - Faqe 9 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Thonë se....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi