Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Barsaleta.................

prej Tue 2 Mar 2010 - 15:30
Message reputation : 100% (4 votes)
Patentë shoferi


Zezaku e gjen një patentë shofer në emër të Leonardo di Caprios dhe vendosë ta mbajë.
Pas një kohe, e ndalë policia për tejkalim shpejtësie dhe pasi nuk kishte patentë shofer të vetin, vendosi t’ia tregonte policisë atë që e kishte gjetur..
Polici e shikon patentën, e shikon shoferin dhe prapë patentën dhe diçka nuk e ka të qartë, kështu që e thërret shefin në stacion: “Shef, me të pyet diçka, a u mbyt apo u djeg ‘Titaniku’?”


70 gjëra


Shtatëdhjetë gjëra që gruaja duhet t’i dijë mirë:
a)Të gatuajë
b) 69 Barsaleta................. Icon_razz Barsaleta................. Icon_razz


Barsaleta................. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 2 Mar 2010 - 15:33
Studenti

Studenti i juridikut i thotë babës:
Po e lë fakultetin. Shumë i rëndë për mua.
Mirë djali im, qysh ta dojë qejfi. Por ta dish se unë edhe gjyshi, po e vazhdojmë!Kartolina

Vjen një burrë me një grua të bukur në hotel, rezervon një dhomë dhe porositë shampanjë.
A dëshironi diçka për bashkëshorten tuaj? E pyet recepsionisti.
Ah, po gati harrova, një kartolinë edhe një pullë postare.


Barsaleta................. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 2 Mar 2010 - 15:34
Burgu

Në një burg punësohet një gardian i ri. Drejtori e paralajmëron se të burgosurit nuk janë të dëgjueshëm.
Gardiani i përgjigjet:
“S’ka problem shef, kush nuk dëgjon fluturon jashtë”


Qetësuesi

Mjeku pas kontrollit i drejtohet pacientit:
“Juve ju duhet qetësi. Po ua shkruaj këto tableta për nerva. Tri herë në ditë jepi ato bashkëshortes tuaj”


Barsaleta................. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 2 Mar 2010 - 15:35
Përgatitjet e dimrit

E pyet polici shoferin:
Çka keni prej përgatitjeve dimërore?
Shoferi:
Pizhamet.


Peshku i artë

Bill Gates kapë peshkun e artë dhe peshku e lutë atë:
Të lutëm më kthe sërish në ujë
Bill Gates e kthen në ujë dhe vazhdon peshkimin.
Peshku e pyet: E dëshira?
Bill Gates: “Po, thuaj çfarë dëshire ke...”


Kthimi

Një burrë në stacion të autobusit i thotë punëtorit në sportel:
A bën një biletë kthyese.
Deri ku?
Po deri këtu de!


Barsaleta................. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Doktorresha
Një burrë shumë i shqetësuar shkon te doktoresha.
Burri:
-Doktoreshë, jam shumë keq.

Doktoresha:
-Më thoni çfarë ju shqetëson?
Burri:
Dua që të bëj seks 24 orë, kudo që të jem. Çfarë mund të më jepni?...
Doktoresha pasi mendohet pak ia kthen:
-Unë mund të të jap ushqim, strehë dhe 1000 euro në muaj, më shumë, më vjen keq por s'mundem...

Je i kenaqur me kaq ?


Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 104
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Duke kercyer ne vallezim, djali ja nguli syte gjoksit te hapur te partneres.

- Cfare shikon? - e pyeti partnerja.
- Gjoksin tend, ma ke si ekran televizori.

Vajza zgjati doren poshte dhe i kapi veglen e djalit dhe i tha"

- Me kete antene qe ke ti as TVSH nuk e kapVigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 104
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Gjatë vitit te shkuar provova te bëj dashuri me ty 365 here,i thote Burri gruas se vet:

Ia dola mbane vetëm 36 here, qe do të thotë një mesatare një here ne dhjetë ditë.
Ajo qe vijon është një liste s eperse nuk arrita ta bëja me shpesh :
54 here carcafet ishin te pastër
17 here qe shumë vonë
49 here ishe shumë e lodhur
20 here bënte shumë nxehte
15 here beje sikur te kish zënë gjumi
22 here kishe dhimbje kokë
17 here kishe frikë se mos zgjoje fëmijët
12 here ishe ne ditet e keqia te muajit
19 here duhet te zgjoheshe shpejt
9 here nuk ishe ne humor
7 here ishe djeg nga dielli
6 here po shikoje Costanzo Show
5 here nuk doje te prishje krehjen e sapo bërë
3 here kishe frikë mos te degjonin fqinjet
9 here kishe frikë mos te degjonte jot’eme

Ne 36 herët qe e bëtë, akti nuk qe i kenaqshem sepse:
6 here ishe shtrire dhe nuk more pjesë
8 here me kujtoje se kisha një cifel ne sy
4 here me the ta bëja shpejt
7 here m’u desh te te zgjoja për te te thënë se kisha mbaruar pune
1 here kisha frikë se mos te kisha vrarë pasi ti menjanoheshe.Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:36
Puthja e pare

-A të kujtohet i dashur, në këtë park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotë gruaja burrit.
-Po si nuk më kujtohet e dashur -ia kthen burri – Për shkak të asaj vjedhje ende jam në burg!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:37
Burri dhe Gruaja

Nje here shkoi burri te mjeku dhe i tha: une çdo nate e qendis gruan time por ajo kur nuk bertet.
Mjeku i jep viagra, por prap se prap gruaja nuk bertet, pastaj i thot mjeku merre nje zezak qe ti bej masazh gruas para se ta qendisesh, ai vepron keshtu por nuk funksionon, i thote zezaku: bej masazh ti e une po e qendis, burri thote nrregull ta provojme.
Burri i ben masazh gruas dhe ajo pastaj duke u qendisur me zezakun bertet, burri thot me plot krenari e more zezak merr msim nga une!!!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 104
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Dy te dashuruar duke bieduar per te ardhmen e tyre. E pyet vajza djalin: “Zemer kemi 3 vjet te lidhur por kur do te fejohemi?” Pergjigjet djali i vendour: “kush na mer ne.”Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:49
Shqiptari ne Amerike

Nje shqiptar shkon ne Amerike. Nje dite duke shijuar bukurite e amerikes na e ze barku, banje aty afer nuk kishte, si tja bente? Atehere u fsheh diku gjeti nje cope leter dhe e beri aty nevojat personale. Pasi e mbeshtolli mire e mori me vete duke menduar qe ta hedhe ne ndonje kosh plerash. Por per fat te keq perpara i del nje polic i cili e pyet se cfare e kish ate ne leter. Shqiptari u zu ngushte dhe nga e keqia e genjen dhe i thote se e ka 1kg mish, dhe qe e kish blere ne nje dyqan ketu afer. Do vini pak me mua ne dyqan i thote polici te shikojme pak peshen, sepse ne jemi ne mbrojtjen e qytetarit. Ashtu bene, shkojne ne nje dyqan mishi aty afer dhe e peshojne, por pesha doli me pak se 1 kile .Ju lutem thote shitesi shikoeni se cfare e ka se nuk ka mundesi une jam i rregullt ne peshe.e hapin letren por cfare te shohin. Atehere e marin shqiptarin ne polici i hyjne me dru dhe e bejne cope fare. Pas disa ditesh kthehet ne shqiperi sapo hyn ne shtepi filluan njerzit ta pyesin po he si ishte Amerika. Degjoni ketu ju thote “Ne Amerike po nuk e bere nje kile te zhdepin dhe te vdesin ne dru.”
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 19 Nov 2010 - 21:52
Message reputation : 100% (1 vote)
klodian shkruajti:Shqiptari ne Amerike

Nje shqiptar shkon ne Amerike. Nje dite duke shijuar bukurite e amerikes na e ze barku, banje aty afer nuk kishte, si tja bente? Atehere u fsheh diku gjeti nje cope leter dhe e beri aty nevojat personale. Pasi e mbeshtolli mire e mori me vete duke menduar qe ta hedhe ne ndonje kosh plerash. Por per fat te keq perpara i del nje polic i cili e pyet se cfare e kish ate ne leter. Shqiptari u zu ngushte dhe nga e keqia e genjen dhe i thote se e ka 1kg mish, dhe qe e kish blere ne nje dyqan ketu afer. Do vini pak me mua ne dyqan i thote polici te shikojme pak peshen, sepse ne jemi ne mbrojtjen e qytetarit. Ashtu bene, shkojne ne nje dyqan mishi aty afer dhe e peshojne, por pesha doli me pak se 1 kile .Ju lutem thote shitesi shikoeni se cfare e ka se nuk ka mundesi une jam i rregullt ne peshe.e hapin letren por cfare te shohin. Atehere e marin shqiptarin ne polici i hyjne me dru dhe e bejne cope fare. Pas disa ditesh kthehet ne shqiperi sapo hyn ne shtepi filluan njerzit ta pyesin po he si ishte Amerika. Degjoni ketu ju thote “Ne Amerike po nuk e bere nje kile te zhdepin dhe te vdesin ne dru.”

Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 17 Dec 2010 - 20:02
Message reputation : 100% (1 vote)

Duke ecur mbi nje ure berisha rreshqet dhe bie ne uje dy femije qe ishin duke notuar u zhyten dhe e nxoren ate ne breg bravo cuna ju thot sala tani qe me nxoret kerkoni cfare te doni se ju ndihmoj i pari femij tha,un dua nje kallam peshku per te shpetuar njerzit qe bien nga ura i dyti femij tha,,un dua nje karroc invalidi se do me thejn babi kurrizin se te shpetova tyNë qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
avatar
Bjondina
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 95
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika & letersia...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hapat e jetes ...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/12/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 17 Dec 2010 - 20:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Te bukura ...


Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 17 Dec 2010 - 21:53
Vigani shkruajti:Dy te dashuruar duke bieduar per te ardhmen e tyre. E pyet vajza djalin: “Zemer kemi 3 vjet te lidhur por kur do te fejohemi?” Pergjigjet djali i vendour: “kush na mer ne.”

Barsaleta................. 45550 Barsaleta................. 45550 e forte kjo


Barsaleta................. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 29 Dec 2010 - 17:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Dy femije te moshes 10 vjeç takohen ne rruge.Njeri e pyet tjetrin:
-Cili numer eshte me i madh 1 apo 2?
-Normalisht qe 2 eshte me i madh se 1.
-Jo me i madh eshte 1 ,sepse kur duam te lavdrojme nje njeri ,ne nuk i themi ti je 2 ,por ti je 1.


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 29 Dec 2010 - 17:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje pacient vete te doktori per vizite mjeksore per shkak se nga muaji ne muaj ndiente dobesi ne frymemarrje, kjo edhe prej peshes se tij trupore qe po ndryshonte nga java ne jave gjitnje ne rritje. Doktori pasi e viziton mire e mire, i jep disa medikamente, por duke pare peshen e tij trupore aq te shendosh per moshen e tij te re, duhej ne radhe te pare te zbatonte rreptesisht dieten e tij ditore gjate ngrenies. Ne mengjes nje gote qumesht, ne dreke nje fete te holle buke me djath, kurse ne darke nje gote kos. Pacienti pasi merr letren del nga klinika duke falenderuar doktorin pa ditur cfare kishte shkruar ne te. Vete ne shpi dhe i shpjegon gruas per viziten qe kishte bere, kur hap letren per ta lexuar sheh dieten e doktorit, dhe ashtu nxitimthi del nga shtepia pa i thene gje gruas se tij, e arrin te dera e doktorit, pa pritur as radhen, futet direkt brenda duke i kerkuar doktorit vetem nje sqarim per ato qe kishte shkruar duke i thene doktor me fal kjo dieta qe ke shkruar ne leter per mua eshte para buke apo mbas buke,se ke harruar ta shkruash. Barsaleta................. 1698836746


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 29 Dec 2010 - 17:51
Nje çuni ri,shikon nje peme qershie ne nje baçe,pa u menduar gjate,hipen lart dhe fillon te haje qershia. Ne ate moment del nje plake e vjeter dhe nis te bertase.Djali mjaft i qete i thote; “Ik o plake, shiko punen,se po te sbrita poshte do te perdhunoj.” Plaka nuk pushonte se shari dhe atehere djali sbriti dhe iku. Plaka i berti nga prapa: “Hej qen o qen edhe hajdut,por edhe rrenacak”

Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 30 Dec 2010 - 16:07

Meqe jemi ne kohe festash nje barcalete me Jezusin:

Zbret per here te pare Jezusi ne Tirane ne vitet 90-te atehere kur sa kishte ardhe demokracia. Duke hec rruges shef nji lypes te marum edhe e pyet

- Une jam Jezus Krishti a te mdihmoj me dicka?
Ky lypsi e shef iher me medyshje edhe ja pret
- Ik o vlla leji rrenat se sta kam ngene apo do te me zesh vendin ti mua?
Krishti largohet i merzitur edhe kalonte ne cdo rruge asnji sja varte. Arriti poshte ures te Lana edhe pa nji nga ato drogaxhinjte e Tirones edhe ju dhimbs i tha.

- Njeri i mire ca po ben?
Ja pret ky robi
- Ja po pi icik droge qe te me duket vetja shenjtor.
Ja bo Krishti.
- Ouuuu ma jep ta rpovoj iher kete gjene
ja ben ky robi:
Ta jap po mos e pi te gjithe per iher se te demton.
E merr krishti drogen edhe e pin edhe ja kthen ktij robit.
- Njigjo se nuk u prezantuam. UNE JAM JEZUS KRISHTI.
AI DROGAXHIU E SHEF EDHE JA PRET
- PO TE THASHE MOR BURRE I DHEUT MOS E PI AQ SHPEJT SE TE BEN DEM.


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 12 Jan 2011 - 16:46


Pse ma shum kshyrin djemt football se femnat ?se femnave nuk ju interesojn lojat qe jan me 1 top
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 12 Jan 2011 - 16:46


O doktor mduhet nji vertetim qe sjam mir qe mos me shku npun..


Doktori:

e qka te mungon?
–paj vertetimi…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 12 Jan 2011 - 20:24


1 plake duke ecur pyet 1 polic: -Mfal, nga esht rruga per ne varreza??

Polici:
-
Kalo me te kuqe ....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 12 Jan 2011 - 20:27
Qka eshte demokracia ?

Demokracia eshte kur te qojne ne Rrotsames, a ti shkon ku tdush
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Jan 2011 - 16:02

Jane tre nena ne nje fare moshe, qe po flasin per femijet e tyre.
Njera thore:
- Djali im eshte i suksesshem! Eshte avokati me i mire i qytetit!
E dyta thote:
- Djali im eshte me i mire... eshte mjeku kirurg me i mire i qytetit dhe rrethit!
E treta thote:
- I imi nuk ka bere gjithe keto gjera. Eshte homoseksual, por ka dy miq te medhenj... njeri eshte avokati me i mire i qytetit dhe tjetri mjeku me i mire!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Jan 2011 - 16:04
Ne nje repart policie, shefi jep urdher qe policet te rreshtoheshin sipas shkolles qe kishin.
Rreshtohen, pra te gjithe: me 4 klase, 8 klase, te mesme e me radhe. Nje polic nuk po gjente dot vendin ne rresht dhe vinte verdalle nga fillimi ne fund e anasjelltas.
Po ti, cme vjen verdalle?-Bertet shefi.
Une nuk kam shkolle fare, pergjigjet ai
-Atehere..... ti hajde pas meje.......... i thote SHEFI.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Jan 2011 - 16:05
I humbi dikujt biciklete, dhe i menduar i gjori, ishte mbeshtetur prane nje shtylle ku e kishte "parkuar" me perpara. I hutuar sic ishte, nuk e kish venere fare, se ne shtylle ishte vendosur nje lajmerim vdekjeje. Kishte vdekur nje vajze e re. Nje kalimtar, duke e pare te deshperuar, i afrohet e e pyet:
- Mos u merzisni, se keshtu e kane keto gjera. Ishte shume e re?(per vajzen)
- E re ishte, pergjigjet ai, nje here i kisha hipur.(per bicikleten)
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Jan 2011 - 16:13
1 dite prej ditesh gruaja kishte dale per te bere pazar
dhe kur kthehet e gjen burrin me vrasesen e mizave ne dore o
burr i thote ca po ben?
ja vrava 5 miza 3 meshkuj
dhe 2 femra ia kthen ai

ua ia kthen gruaja po ku e dije ti ca seksi u perkisnin?
e
di i thote burri se 3

meshkujt i gjeta mbi shishen time te birres.

ndersa 2 femrat po shikonin telenovelat
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 75
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Jan 2011 - 16:19
E pyet beni besin o besi ka i mer gjith keto lek ti mo? ai pergjigjet: i them mamit dhe babit une e di te gjith te verteten dhe pastaj mami me jep 10000 lek dhe me thote te mos ti them plakut dhe plaku me jep 20000 mos i thuj plakes me thot.
Ok niset beni per ne shpi dhe thote do ta provoj dhe une te shpia.
Iku ne shpi dhe i thote mamit:une e di te gjith te verteten e puth mami dhe i jep 20000lekshin mos i thuj gjo plakut pastaj i thot dhe babit ky ai i jep 50000 dhe i thote plakes asnje llaf.
Beni po ju merte perdit kshu lek shpis derisa nje dite tha do ta provoi dhe me te tjere.
Bjen dera beni hap deren ishte postieri beni i thot ati une e di te gjith te verteten postjeri skuqet hap krahet dhe i thote hajde te babi pra.


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 18 Jan 2011 - 19:46
Vajza nudo
Nje vajze e re hyn ne nje bar komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit nje birre. Baristi mbet palevizur duke e pare...
- C'ke, - ja ben vajza, - s'ke pare ndonje here vajze nudo?
- Jo jo, - ja ben baristi, - vajza nudo kam pare...
- Po atehere pse po veshtron? - ja ben vajza.
...- Eh po shikoj se nga do te nxjerresh leket per te me paguar birren !!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
blodyboys
blodyboys
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 291
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : gramsh
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 18 Feb 2011 - 11:59
Ne nje varrimin e nje te pasuri, kishin shkuar shume njerez, por njeri dukej shume i trishtuar. Qante me ngasherim..
Dikujt i erdhi keq, dhe iu afrua ta ngushelloje.
- Ishte njeri i afert i juaji?
- Jo, aspak!
- Po atehere perse qani?
...- Sepse nuk jam njeri i afert i tij, qe ti marr pasurine…te gjithe dine se une nuk ndalem ne kete jete
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 18 Feb 2011 - 16:16
blodyboys shkruajti: Ne nje varrimin e nje te pasuri, kishin shkuar shume njerez, por njeri dukej shume i trishtuar. Qante me ngasherim..
Dikujt i erdhi keq, dhe iu afrua ta ngushelloje.
- Ishte njeri i afert i juaji?
- Jo, aspak!
- Po atehere perse qani?
...- Sepse nuk jam njeri i afert i tij, qe ti marr pasurine…
sa e papame koj ... nga e kopjove???????


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 18 Feb 2011 - 18:26
Karamelica shkruajti:Vajza nudo
Nje vajze e re hyn ne nje bar komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit nje birre. Baristi mbet palevizur duke e pare...
- C'ke, - ja ben vajza, - s'ke pare ndonje here vajze nudo?
- Jo jo, - ja ben baristi, - vajza nudo kam pare...
- Po atehere pse po veshtron? - ja ben vajza.
...- Eh po shikoj se nga do te nxjerresh leket per te me paguar birren !!

Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746 Barsaleta................. 1698836746avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Disa barcaleta te zgjedhura nga une...

prej Sat 19 Feb 2011 - 14:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Nji fmis diku nga klasa e katert a e pest i bjen ne detyr kontrollit pytja: Kina a esht nen sundimin Japonez?Ky i pergjigjet PO.Kur shkon nshpi hap librin per me u siguru per pergjigjen qe dha…..Ca me pa…Kina nuk ishte nen sundimin e Japonis.Ky fillon e i lutet Zotit……….OOOOOOOOO ZOT ishalla e pushton deri te henen Japonia Kinen


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 14:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Takohen dy shok thot i pari: -Ej po ti ku e bere ate xhungen qe ke ne ball?
i dyti: -E sheh ate shtyllen atje?
i pari: -Po e shoh
i dyti: -Epo une nuk e pash


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 14:59
Message reputation : 100% (1 vote)
(Ai): -Zemer a je e sigurt qe une jam mashkulli i par me te cilin ke fjetur?
(Ajo): -Po i dashur jam 100% e sigurt sepse me te tjeret kam ndejtur zgjuar gjith naten.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 14:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje polic pyet nje plake qe po rrinte para nje porte:
-None a pin drog kta cunat e lagjes? dhe plaka ja kthen:
-Po ku kan lek ata, ata edhe nje cigare e thithin 4-5 veta.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 15:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Nje burr nje dit pasi vdes shkon lart ne qiell. Te porta e qiellit e pret Shen Pjetri per te vendosur ku do shkonte ky ne ferr, a ne parajs. Ky i fundit i thot:- Me sa shof mor djal ti qenke burr i mr, keshtu qe do kalosh ne parajs. Po, ke ndonje histori qe te ma mbushesh mendjen plotesisht mua?
-Po-i thot ky,-isha me makin un dhe pash nja 10 burra qe po perdhunonin nje goc. Un dola nga makina dhe kapa kapon e tyre, nje zezak 2 metrosh. I futa nje grusht dhe i bertita. Lereni te lire vajzen!
-Uau jam shum i impresionuar- thot Shen Pjetri,-po kur ndodhi kjo?
-Ja,para se te vija ketu lart- ja priti burri


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 15:00
Babai: - Profesor se di pse kam 1 parandjenje qe im bir sdo e marri provimin ne lenden tuaj.
Profesori: - Jo do e marri.
Babai: - S'ma ha mendja kam frik..
Profesori: - E vem bast me 50 mij Lek qe ka per ta marr.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 15:00
Bisedojn dy shok dhe njeri i thot:
- isha me te dashuren ne shtepin time dhe papritmas na iken dritat.
-Po ti a e shfrytzove rastin…Po ja kthen ai:
-Ne erresir ja kam pir krejt coca colen


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Feb 2011 - 15:01
Marinari lajmëron kapitenin:
-Kapiten, nën kabinë është hapur një vrimë!
-Edhe çka? thot kapiteni.
-Uji po hyn në anije.Cfar duhet te bejm?
-S’ka nevojë për panik, hape edhe një vrimë tjetër të dalë uji jashtë.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Sponsored content

default Re: Barsaleta.................

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi