Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Barsaleta.................

prej Tue 2 Mar 2010 - 15:30
Message reputation : 100% (4 votes)
First topic message reminder :

Patentë shoferi


Zezaku e gjen një patentë shofer në emër të Leonardo di Caprios dhe vendosë ta mbajë.
Pas një kohe, e ndalë policia për tejkalim shpejtësie dhe pasi nuk kishte patentë shofer të vetin, vendosi t’ia tregonte policisë atë që e kishte gjetur..
Polici e shikon patentën, e shikon shoferin dhe prapë patentën dhe diçka nuk e ka të qartë, kështu që e thërret shefin në stacion: “Shef, me të pyet diçka, a u mbyt apo u djeg ‘Titaniku’?”


70 gjëra


Shtatëdhjetë gjëra që gruaja duhet t’i dijë mirë:
a)Të gatuajë
b) 69 Barsaleta................. - Faqe 23 Icon_razz Barsaleta................. - Faqe 23 Icon_razz


Barsaleta................. - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 17 Jul 2013 - 13:08
Mesuesja: Lopa ka katër, ndërsa unë kam dy. Çfarë janë?
Nxënësi: Këmbë.
Mesuesja: Saktë. Çfarë ke ti në pantallona që unë nuk kam?
Nxënësi: Xhepa.
Mesuesja: Ku i kanë femrat qimet më të përdredhura?
Nxënësi: Femrat në Afrikë, Mesuese.
Mesuesja: Çfarë është njëherë i butë, ndërsa në duart e femrave forcohet?
Nxënësi: Llaku për thonj.
Mesuesja: Çfarë kanë meshkujt dhe femrat në mes të këmbëve?
Nxënësi: Gjunjë, arsimtare.
Mesuesja: Çfarë ka femra e martuar më të gjerë sesa femra e pamartuar?
Nxënësi: Krevatin.
Mesuesja: Cila pjesë e trupit tim është më e lagësht?
Nxënësi: Gjuha juaj, mesuese.
Mesuesja: Cila fjalë fillon me ‘p’, ndërsa nënkupton diçka që mund të jetë e njomë ose e thatë dhe meshkujve u pëlqen shumë që ta shohin.
Nxënësi: Paraja, mesuese.


Barsaleta................. - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 1 Aug 2013 - 2:01
Gjykatesi:- "Perse e vrave familjen"?
Gjirokastriti:- "Kur erdha ne shtepi pash djalin qe po pinte droge"!
Gjykatesi:- "Kjo eshte arsyeja e vertet"?
Gjirokastriti:- "Gjeta dhe gruan qe ishte me dike tjeter ne krevat"! Gjykatesi:- "Kjo eshte arsyeja e vertet"?
Gjirokastriti:- "Jo kto nuk jan asgje , por kur gjeta driten e banjos ndezur dhe nuk kishte njeri aty nuk durova me" RazzNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 2 Aug 2013 - 2:36
Nje gjirokastrit po udhetonte me taxi,ne nje moment shoferi humbet kontrollin dhe bien ne gremin. makina ishte duke u rrokullisur dhe gjirokastriti qe i uleret shoferit:
-ouuuuu ndaloje taximetrin se eshte tu ec sh shpejt Razz Razz Razz grrrr Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 2 Aug 2013 - 2:45
Ishin nje cift. Keta ziheshin shume. Nje dite duke udhetuar me makine burri shikon rruges 2 gomere dhe pyet gruan.
-Grua njerzit e tu jane ata atje?
-Po ore eshte vjehrri dhe vjehrra.Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Sun 25 Aug 2013 - 22:30
Gruaja i thote burrit :
Ik na bli nje kile kermilla por mos u vono se do te bej namin.
Burri iken dhe i blen. Duke u kthyer per ne shtepi rruges takon nje shok dhe hyn ne lokal me pi dhe rri deri vone.
Kur arrin tek dera e shpise , i bien kermillat me toke dhe i bjen ziles. E hap deren gruja dhe e xhindosur i thote :
ku dreqin u vonove kaq shume ??
ky :- “hecni hecni dhe pak se arritem ju thashe qe kjo do bej namin.Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Sun 25 Aug 2013 - 23:51
AnGeLiC shkruajti:Mesuesja: Lopa ka katër, ndërsa unë kam dy. Çfarë janë?
Nxënësi: Këmbë.
Mesuesja: Saktë. Çfarë ke ti në pantallona që unë nuk kam?
Nxënësi: Xhepa.
Mesuesja: Ku i kanë femrat qimet më të përdredhura?
Nxënësi: Femrat në Afrikë, Mesuese.
Mesuesja: Çfarë është njëherë i butë, ndërsa në duart e femrave forcohet?
Nxënësi: Llaku për thonj.
Mesuesja: Çfarë kanë meshkujt dhe femrat në mes të këmbëve?
Nxënësi: Gjunjë, arsimtare.
Mesuesja: Çfarë ka femra e martuar më të gjerë sesa femra e pamartuar?
Nxënësi: Krevatin.
Mesuesja: Cila pjesë e trupit tim është më e lagësht?
Nxënësi: Gjuha juaj, mesuese.
Mesuesja: Cila fjalë fillon me ‘p’, ndërsa nënkupton diçka që mund të jetë e njomë ose e thatë dhe meshkujve u pëlqen shumë që ta shohin.
Nxënësi: Paraja, mesuese.
grrrr grrrr grrrr grrrr edhe muve paraja me pelqen me shume grrrr 
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Sun 25 Aug 2013 - 23:56
Një cift bashkeshortor pasi ishin shtrire ne shtrat burri e pyeti gruan e tij e dashur a jam une personi i parë qe flej me ty?,gruaja ju pergjigj:po i dashur njeriu i parë që flen me mua je ti...........!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 29 Aug 2013 - 23:07
Zonja: Alo
Abcom: si mund tju ndihmojme??
Zonja: Interneti nuk ben!!
Abcom: cilat drita jane ndezur?
Zonja: banjos, kuzhines dhe bolierit.Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 5 Sep 2013 - 21:01
Martesa më e keqe se burgu...
Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te natës ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat.
Barsaleta................. - Faqe 23 33ed12a0-3c91-406e-a3ab-ead4b2599396---0-
Filloi ta kërkoje, ai ishte ne kuzhine, kishte ndezur një cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtua dhe i thote
- I dashur a te kujtohet, sot ne festojmë 20 vjetorin e martesës,
- Po po e di grua, me kujtohet shume mire edhe takimi i ynë i pare. Ne bënim dashuri ne makinën time, ne atë kohe unë isha 20 vjeç, ndërsa ti ishe 16 vjeçare. Babai i yt na zuri, mua me kërcënoi ose do te martohem me ty ose do te shkoj 20 vite ne burg. Mendo qe po te kisha shkuar ne burg atehere, sonte do te isha i lire....


Barsaleta................. - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 13 Sep 2013 - 23:34
Babi : Biri im, pse po qan?
Cuni : Shikova ne enderr sikur shkolla ishte djegur.
Babi : Mos qaj, ajo ishte vetëm një ëndërr.
Cuni : Prandaj po qaj .Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 19 Sep 2013 - 17:05
Femra: A pin duhon?
Mashkulli: Po
Femra: Sa paqeta ndite?
Mashkulli: 2
Femra: Sa t’kushton 1 paqet?
Mashkulli: 2 euro
Femra: Pra, nese 1 paqet tkushton 2 euro, po i bjen qe ti i shpenzon 4 euro ndite, ose 4 here 30, 120 n'muje qe n'total i bjen 1440 euro n'vit!
Mashkulli: Po
Femra: Qe sa vjet pin duhon?
Mashkulli: qe 10 vjet.
Femra: A e din qe mos t’kishe pi duhon, me paret qe i kishe kursy me ni interes n'bank, dej sot i kishe pas rreth 20 mij euro sa me e ble ni Golf 6shq!!?
Mashkulli: A e pin duhonin ti qik?
Femra: Jo!
Mashkulli: Ani a pom kallxon ku hamomin e ki qat Golf 6q


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 19 Sep 2013 - 17:09
Ai : Pse po qan
Ajo : Te gjithe me thon qe jam e shemtua
Ai : Ngrije koken lart e mos degjo qa thon tjert ! (ajo e ngre koken)
Ai : ule ule se spaskan pas faj.Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 19 Sep 2013 - 17:09
2 bineq tu u perla :
Po ku ke deri tash ?:@
Qe qitu fb pse ?
Nana qe 2 her osht tu m'la mu :@


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Sun 29 Sep 2013 - 20:57
Nje gjirokastrit ne plazh me te birin e vogel.
I biri po luante ne breg te ujit me kove e me rere,kur papritur nje dallg e madhe ja mer te birin ne thellesi.
Gjirokastriti duke mos ditur not filloj te lutet:
-'o zot te lutem o zot ,ma kthe birin tim, esht drita e syve te mi vetem ate kam...te lutem o zot '.
Dhe si per mrekulli djali arrin te dali vete ne breg.
gjirokastriti i afrohet menjehere cunit dhe duke peshperitur nen ze thote:
-edhe koven o zot, te thash edhe kovenNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 3 Oct 2013 - 20:49
Nje dite nje burr bleu nje lavatrice dhe do ta ngjiste ne katin e 10.
Keshtu qe mori dy persona per ta ngjitur.
Kur arriten ne katin e 9 njeri nga ato qe po mbanin lavatricen i tha tjetrit:
-Kam 1 lajm te mir dhe 1 lajm te keq per ty.Ke do me pare te mirin apo te keqin? tjetri i pergjigjet:
-Me thuaj nje her te mirin pastaj te keqin. I pari i thot:
-Lajmi i mir eshte qe na ka mbetur edhe nje kat ndersa lajmi i keq eshte se kemi ngaterruar pallatinNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Barsaleta................. - Faqe 23 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 19 Oct 2013 - 16:39
Gruaja i thotë burrit: - Të është bërë mëndja sport, hajde të bëjmë një muhabet familjar..

- Hë, i thotë burri

- Vajzën na e kanë kërkuar në Spanjë, thotë gruaja..

- Mos më thuaj që e ka kërkuar Barcelona, thotë burri !!


Barsaleta................. - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 26 Oct 2013 - 15:45
Pyetën një profersor: Çfarë është dashuria?
Profesori: Nuk e kam bërë kurrë këtë lëndë.
Pyetën një shofer: Çfarë është dashuria?
Shoferi: Nuk e kam bërë kurrë këtë rrugë.
Pyetën një fëmijë: Çfarë është dashuria?
Fëmija: NUk e njoh këtë lojë.
Pyetën një të çmendur: Çfarë është dashuria?
I çmenduri: Dashuria është arsyeja që më ka bërë të tillë'!


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 26 Oct 2013 - 18:26
Dasa shkruajti:Pyetën një profersor: Çfarë është dashuria?
Profesori: Nuk e kam bërë kurrë këtë lëndë.
Pyetën një shofer: Çfarë është dashuria?
Shoferi: Nuk e kam bërë kurrë këtë rrugë.
Pyetën një fëmijë: Çfarë është dashuria?
Fëmija: NUk e njoh këtë lojë.
Pyetën një të çmendur: Çfarë është dashuria?
I çmenduri: Dashuria është arsyeja që më ka bërë të tillë'!
Po po te besosh se dashuria eshte loje rrugesh me dipllome, i c'mendur do jesh!... Neutral 


Barsaleta................. - Faqe 23 6ds9w0
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Fri 6 Dec 2013 - 23:59
Burri i dergon gruas mesazh.
Burri : Do vij heret sot ne shtepi..Laj te gjitha rrobat e
mia te palara.
Gruaja s'i kthen pergjigje.
Burri shkruan perseri : Kur te vij ne shtepi e dua
tavolinen te shtruar.
Gruaja s'i pergjigjet perseri..
Burri i shkruan prap : Me rriten rrogen,ne fund te
muajit do te blej makine..
Gruaja : O zot!!Vertet???
Burri : Jo.doja te sigurohesha qe i kishe lexuar
mesazhet e meparshme


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Sun 15 Dec 2013 - 11:42
Jeta pas vdekjes
Arsimtarja: A beson në jetën pas vdekjes?
Nxënësi: Nuk e di. Jo...
Arsimtarja: Nga sot do të besosh, sepse jashtë po të pret gjyshja, e cila të vdiq muajin e kaluar kur mungove një javë...


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 16 Dec 2013 - 20:37
Dialog : Nuse-Vjeherr
Vjerra: Oj nuseee?!
Nusja: He moj Vjerre!
Vjerra: E sheh ate makinen e furneralit moj ?!
Nusja: Po e shoh.
Vjerra: Aty t'pafsha!
Nusja: Une si shofere e ti si pasagjere.
Kur kaluan nga varrezat..
Nusja: c'jane keto?
Vjerra: varreza!
Nusja: aty te pafsha
Vjerra: une punetore dhe ti banore.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 16 Dec 2013 - 23:25
Message reputation : 100% (1 vote)

Ishin mbledhur nje dit kafshet e pyllit e donin te ndertonin nje banje publike, mir po s`i linin ata te bashkise per lejen e ndertimit. Pasi u konsultuan vendosen qe te shkonte ariu ne bashki per te marr lejen. Shkon ariu dhe mbas gjysem ore vjen i merzitur.
- He, - i thote luani, - te dhan gje?
- Jo mor burre, me ato sflitet.
Diku nga fundi u degjua gomari.
- Po pse e vrisni trurin mer, shkoj une dhe e marr direkt.
- Ik o gomar, - thote luani, - kush ta jep lejen ty.
- E shofim ate pun, - thote gomari dhe niset per ne bashki.
Pas 10 minutash kthehet gomari me buzet vesh me vesh.
- He ore, - i thot luani, - e more?
- Po me, si se mora.
- Ou... - cuditen te gjithe, - e si e more?
- Ca pyetje qe beni dhe ju, po un i kam te gjith shok ata ne bashki.


Barsaleta................. - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Sat 21 Dec 2013 - 22:11
E Vendosa Dua Nuse Per Shpi
Te Ket 3 Lope e 5 Dhi
e Dua Nusen Nga Fshati
Qe Te Dije T'perdore Shatin
Do Doja T'Kishte Dhe Toke
Qe Bagetine Te Kullose
Nuk e Dua Te Jet Kacurrele
Se e Ngaterroj Me Naj Dele
Jam i Ri e Kam Pretendime
Ne Ftyr Dua Mos T'ket Qime
Nuk Po Pretendoj Me Shum
Se Nuk Jam Kushedi Dhe Un
 Barsaleta................. - Faqe 23 1540093706 Barsaleta................. - Faqe 23 1540093706 Barsaleta................. - Faqe 23 1540093706 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 26 Dec 2013 - 11:39
Polici - Qy papagalli
Papagalli - Qy papagalli
Polici - Qy qy po folka
Papagalli - Qy qy po folka
Polici - Mos um bon Nervoz
Papagalli - Mos um bon nervoz
Polici - UN jam Budall
Papagalli - Bravo bre qetash ke fol si Burrat


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 28 Jan 2014 - 16:21
Ai: Do dalesh per kafe me mua???
Ajo: S’dua kafe, dua red bull ….
Ai: Ok dalim per red bull pim i kafe .. !!


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 28 Jan 2014 - 16:21
Italisht: - Amore dove sono le tazze ??

Ne shqip:- Hajrie ku i ke lon filxhonat te hongert mortja !


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 28 Jan 2014 - 16:23
E pyet profesori i kimise nxenesen:
nxenesja pergjigjet: Ne dy OH OH


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 26 Feb 2014 - 22:59
Baba, ti vetë na ke mësuar që punën e sotme nuk duhet ta lëmë për nesër. - Po është e vërtetë. - Atëherë a mund të më jepni edhe pjesën tjetër të tortës…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 4 Mar 2014 - 20:59
Dreni ishte duke fjetur. Shkon Drini e zgjon Drenin prej gjumit dhe i thotë: Të zgjova nga gjumi që të tregoj se Beni deshi të ta prishë gjumin, por unë nuk e lashë.
Naki
Naki
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 177
<b>Hobi</b> Hobi : Peshkimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Republika e Kosoves
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/02/2010
http://www.nasergashi.com

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 10 Mar 2014 - 23:57
Message reputation : 0% (1 vote)
2 polic gjate kohes se punes duke patrulluar, njeri gjeti 3 bomba dhe i tha hajde do i dorzojm ne stacion apo ne qark.
Ok i tha ky por nqs na plas ndonje ne dore keta te Rilindjes do na supendojne.
- I themi shefit gjetem dy  Barsaleta................. - Faqe 23 153703
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Mar 2014 - 13:06
1.Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket;


-oh me fal. nuk ju vura re ,se jam i habitur nga qe kerkoj gruan.
ah edhe un po kerkoj gruan thot dhe tjetri, po me

thuaj si esht gruaja jote nga paraqitja.
1;80 e gjat... bionde .....e holl ...nje fytyr engjelli...te ndenjura

prefekte....gjoksin 4.
po e jotja si esht ? lere me mir timen po ec e kerkojm tenden

2.Gjirokastriti

Nje gjirokastrit i thote babait: "Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr". Dhe babai: "Mire, mire, po rrugen kush e paguan" ?


Barsaleta................. - Faqe 23 Animation1-1
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Mar 2014 - 13:07
Nje gjirokastrit sapo ka humbur te shoqen, i drejtohet gazetes per te publikuar njoftimin.
“Miredita, duhet te njoftoj per nje vdekje"
“Ju lutem, me jepni tekstin“
 “Vdiq Yllka"
“Si??? Joo, nuk eshte e mundur! E ke idene se sa Yllka mund te kete ne Gjirokaster? Dhe dije qe deri ne pese fjale, tarifa eshte e njejte"
"Ah, vertet? Mire.
Atehere shkruaj: VDIQ YLLKA, SHES PANDA BOJEQIELLI"


Barsaleta................. - Faqe 23 Animation1-1
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Mar 2014 - 13:07
Nje cift burre e grua,kishin 20 vjet per aq sa kohe ishin martuar qe benin dashuri gjithmone me drite fikur.Dhe kjo ndodhte sepse burri nuk pranonta ne asnje menyre qe ta ndiznin driten.
   Nje nate ndersa po benin dashuri gruaja cohet dhe hap driten.Kur c'te shohe,burri i saj kishte ngrire ndersa ne dore mbante nje vibrator.
   Po ti-i thote e shoqja-hajt me jep llogari,pse 20 vjet kete pune ke bere?
   Dhe burri i pergjigjet:-Mire moj grua,une po te jap llogari qe paskam bere kete pune per 20 vjet,po ti a do me japesh llogari se si i ke bere dy femijet tane?


Barsaleta................. - Faqe 23 Animation1-1
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Barsaleta.................

prej Mon 17 Mar 2014 - 13:07
Nje cift burre e grua,kishin 20 vjet per aq sa kohe ishin martuar qe benin dashuri gjithmone me drite fikur.Dhe kjo ndodhte sepse burri nuk pranonta ne asnje menyre qe ta ndiznin driten.
   Nje nate ndersa po benin dashuri gruaja cohet dhe hap driten.Kur c'te shohe,burri i saj kishte ngrire ndersa ne dore mbante nje vibrator.
   Po ti-i thote e shoqja-hajt me jep llogari,pse 20 vjet kete pune ke bere?
   Dhe burri i pergjigjet:-Mire moj grua,une po te jap llogari qe paskam bere kete pune per 20 vjet,po ti a do me japesh llogari se si i ke bere dy femijet tane?


Barsaleta................. - Faqe 23 Animation1-1
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 11 Nov 2014 - 23:24
Në dhomën e pacientit kanë sjellë dike i cili sapo është operuar, dhe pranë shtratit i qëndron gruaja. Në një moment ai hap sytë dhe belbëzon:
- Je shumë e bukur…
Gruaja, e kënaqur, vazhdon të qëndrojë pranë tij. Pas gjysëm ore, pacienti hap sytë dhe i thotë
- Je simpatike …
- Simpatike??? Pak më parë me the se jam e bukur!
- Po ç’të bej moj grua, avash avash ikën ndikimi i narkozës.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Tue 11 Nov 2014 - 23:28
I thot gruaja burrit

-po ste vjen turp mor po ngel gjith diten i pire,i le leket ne pijetore

-po edhe ti ngele duke i lene leket ne kremera e makiazhe.

-ou po un bej makiazh qe te behem e bukur per ty.

-po edhe un pij qe te me dukesh sa me e bukur.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Wed 12 Nov 2014 - 15:16
Një avokat po mbronte klientin e tij. Kur gjykatësi e pyeti atë se çfarë faktesh kishte në mbrojtje të klientit të tij, ai tha:
- Unë kam një fakt të fortë për klientin tim.
- E cili është ky fakt? - e pyeti gjykatësi.
- Klienti im nuk e ka vjedhur supermarketin për të cilin ju e akuzoni, pasi atë ditë ka qënë e shtunë, dhe ditët e shtuna klienti im vjedh dyqanet e argjendarive - tha avokati.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 13 Nov 2014 - 14:29
I thotë njëri shokut: – Dje i kam vrarë 6 mushkonja, tri femra dhe tre meshkuj.

Tjetri ia kthen: Si e kuptove, sa femra e meshkuj kanë qenë? Ky i përgjigjet: tre ishin para televizorit, ndërsa tri të tjerat ishin tek pasqyra!


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 13 Nov 2014 - 14:30
Një burrë kishte 3 qen qe i quanin "Të shoh, të shoh prap , tani nuk te shoh më".
Një dit ai i kishte lënë zgjidhur dhe pa qe nuk ishin aty dhe fillon ti therras:"Të shoh"! Aty ishte një burr qe po urinonte sa e degjon ben pak me mbrapa.
I zoti i qeneve vazhdon tu thërras qeneve:"Të shoh prap"!
Burri që po urinonte ben akoma me mbrapa pasi e kupton se po i thot atij dhe thot me vete:"Po ky mua me shikoka"!
I zoti i qeneve:"Tani nuk te shoh më"!
Burri qe po urinonte i drejtohet te zotit te qeneve:"E di re se tani rash ne kanal !?>>>


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Barsaleta................. - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Barsaleta.................

prej Thu 13 Nov 2014 - 18:33
Ha ha ha .bukur .
Por na gjej barsaleta me qerose
Sponsored content

default Re: Barsaleta.................

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi