Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 14 Jan 2012 - 17:06
Qe Portugalia eshte vend jugor dhe i ngrohte e dinim, po qe te ishte kaq i nxehte... Ja 20 femrat me hot portugeze.

20 portugezet me te nxehta 12


20 portugezet me te nxehta 120 portugezet me te nxehta 220 portugezet me te nxehta 320 portugezet me te nxehta 420 portugezet me te nxehta 520 portugezet me te nxehta 620 portugezet me te nxehta 720 portugezet me te nxehta 8


20 portugezet me te nxehta Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 14 Jan 2012 - 17:17
20 portugezet me te nxehta 920 portugezet me te nxehta 1020 portugezet me te nxehta 1120 portugezet me te nxehta 1320 portugezet me te nxehta 1420 portugezet me te nxehta 1520 portugezet me te nxehta 1620 portugezet me te nxehta 17


20 portugezet me te nxehta Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 14 Jan 2012 - 17:20
20 portugezet me te nxehta 1820 portugezet me te nxehta 19


20 portugezet me te nxehta Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Wed 18 Jan 2012 - 22:54
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :p


20 portugezet me te nxehta 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer 20 portugezet me te nxehta 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 3 Mar 2012 - 16:59
...u semura 20 portugezet me te nxehta 81192


20 portugezet me te nxehta 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 3 Mar 2012 - 17:49
Ndersa keto foto lejohen e?!

Me vjen inat, se te tilla ishin edhe ato dy te cilat m'u fshine!!!


20 portugezet me te nxehta 6ds9w0
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 20 portugezet me te nxehta

prej Sat 3 Mar 2012 - 18:13
ana hyj ne forum me u argetuar une jo me vuajtur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 20 portugezet me te nxehta 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: 20 portugezet me te nxehta

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi