Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sa rendesi i jep feja mardhenjeve intime?

prej Fri 20 Jan 2012 - 2:41
Mardheniet intime eshte nje nga pjeset me te rendesishme te jetes. Pa ato njeriu e kalon jeten dot.
A konsiderohet mekat nese flitet pikerisht per kete teme?
Cfare thote feja per mardheniet intime mes ciftit?
A permend feja stile seksuale?
A edukon feja mbi mardheniet intime?
Cila eshte menyra me e mire e mardhenieve intime?
Keto dhe shume te tjera, mendoj se duhet te diskutojme me njeri tjeterin!


Sa rendesi i jep feja mardhenjeve intime? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Sa rendesi i jep feja mardhenjeve intime?

prej Mon 2 Apr 2012 - 15:35
Kush eshte ai qe e rrespekton nje gje te tille kur kan kaluar edhe ne violenca njerezit duke filluar te familjaret edhe duke mbaruar tek i panjohuri qe se njeh .


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi