Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Foto nga Shkodra

prej Sat 28 Jan 2012 - 14:56
First topic message reminder :

Foto nga Shkodra - Faqe 2 Shkodra_K%C3%ABshtjella_e_Rozaf%C3%ABs


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto nga Shkodra - Faqe 2 N

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto nga Shkodra

prej Tue 12 Mar 2013 - 8:48
Foto nga Shkodra - Faqe 2 Shkodra-shkoder-albania+1152_12863792222-tpfil02aw-3335


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto nga Shkodra - Faqe 2 N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Foto nga Shkodra

prej Thu 14 Mar 2013 - 5:13
Foto nga Shkodra - Faqe 2 575638_364103040301893_1310389285_n Foto nga Shkodra - Faqe 2 564685_462620583783471_1952950241_n
Foto nga Shkodra - Faqe 2 557059_405510952827768_1442393151_n


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Foto nga Shkodra - Faqe 2 Bar_glitter_crown_bar
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Mire se vini ne SHKODER!!!!!!!

prej Sun 17 Mar 2013 - 11:10
Foto nga Shkodra - Faqe 2 188934_444752328937328_1296453930_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Foto nga Shkodra

prej Sun 17 Mar 2013 - 23:44
Kur ka ndodh kjo o Maks apo eshte permbytja qe ndodhi para disa viteve?/ Mos u merr me historira t'vjetra se ky uj qe e pat mbuluar vetem sa I mori pisllikun me vete dhe tani shndrin si pasqyre, vertet ka ndryshuar SHKODRA s'ke cfare thua Very Happy Eshte me e bukur se kurre, ja shikoje tani pas pastrimit si eshte bere... Foto nga Shkodra - Faqe 2 3631317773Foto nga Shkodra - Faqe 2 3631317773
Foto nga Shkodra - Faqe 2 482562_551063914927228_472880082_n


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Foto nga Shkodra - Faqe 2 Bar_glitter_crown_bar
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Foto nga Shkodra

prej Sun 17 Mar 2013 - 23:47
Maksi shkruajti:Foto nga Shkodra - Faqe 2 188934_444752328937328_1296453930_n
cfare duan tjeter shkodranet plazh dhe brenda ne shtepi grrrr rroft sala


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Foto nga Shkodra - Faqe 2 5l3r52
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Foto nga Shkodra

prej Thu 4 Apr 2013 - 9:26
Foto nga Shkodra - Faqe 2 68925510
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto nga Shkodra

prej Wed 24 Apr 2013 - 10:51
"Mire se vini ne SHKODER!!!!!!!"
me
"Foto nga Shkodra "
temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto nga Shkodra - Faqe 2 N
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Foto nga Shkodra

prej Thu 9 May 2013 - 20:55
Shkodra me pelqen shume si qytet, por njerzit nuk jan sjellur mire me ne, nuk e di a sillen keshtu vetem me Kosovaret apo me te gjithe?
Mund te me jap dikush pergjigje per kete?


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Foto nga Shkodra

prej Thu 9 May 2013 - 22:04
Kjo foto mahnitese: Kalaja e Rozafes
Foto nga Shkodra - Faqe 2 943289_628968877114537_2120725746_n


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Sponsored content

default Re: Foto nga Shkodra

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi