Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

prej Fri 17 Feb 2012 - 16:15
I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Seks-noa1Padova, 17 Shkurt 2012, NOA – E tmerrshme por ka ndodhur me të vërtetë. Një djalë i ri në Padova, Itali, është përdhunuar egërsisht nga një burrë 40 vjeçar, pak pasi ky i fundit e kishte lejuar që të bënte seks me të shoqen.

Ngjarja ka ndodhur në provincën Limena në Padova, raporton korrespondenti i agjencisë NOA.al. Djali 26 vjeçar nga Venezia, prej vitesh banor i Padovas, përmes kontakteve në internet, është njohur me një çift burri 40 vjeçar dhe e shoqja e tij 38 vjeçe, të cilët ofronin shkëmbim seksi.

Dy palët kanë lënë një takim dhe ata janë afruar me makinat e tyre në Limena, tek një parking i cili prej vitesh njihet si zonë ku bëhen shkëmbime çiftesh.

Atje, djaloshi sikundër kishin rënë dakord dhe e konfirmuan edhe aty, u zhvesh dhe bëri seks brenda në makinë, me gruan e 40 vjeçarit, në sy të tij.

Pasi kreu aktin seksual me 38 vjeçaren, i riu bëri të ikte. Por 40 vjeçari kishte ndërruar mendje. Tani kërkonte para: Duhet të më japësh 500 euro dhe pastaj mund të ikësh, i tha ai djalit 26 vjeçar.

I riu i tha s’kishin rënë dakord ndryshe por çdo gjë ishte e kotë. Ndërsa u mat të ikte te makina e tij për t’ia mbathur, 26 vjeçari u pushtua nga burri 40 vjeç i cili në sy të së shoqes, e përdhunoi egërsisht.

Pasi kreu aktin homoseksual me dhunë, 40 vjeçari i mori të riut dhe një celular që kishte dhe më pas që të dy me gruan, u larguan.

Në gjendje shoku, nën traumë dhe me dhimbje të shumta nga dhuna seksuale, i riu ka kërkuar ndihmën e spitalit ku ka marrë mjekim.

I riu nuk ka dashur që kjo ngjarje të bëhej publike por mjekët njoftuan policinë dhe kjo e fundit nisi hetimet për ngjarjen e rëndë me akuzat e sekuestrimit të personit dhe përdhunimit.

r.b/NOA


I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

prej Fri 17 Feb 2012 - 16:20
I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 81192 I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 81192 I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 81192 kesaj i thone shko per by.. dhe e ha ne by...I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi