Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ashensori 3D që të çon në një botë tjetër

prej Fri 17 Feb 2012 - 16:27
Ashensori 3D që të çon në një botë tjetër Ashensor-noaLondër, 17 Shkurt 2012, NOA - Është një ashensor shumë më ndryshe nga ato çka jemi mësuar zakonisht të shohim.

Hapja e një qendre tregtare në Londër është kthyer në një event tepër të rëndësishëm dhe kjo falë veprës artistike të krijuar nga Andrew Walker.

Kemi të bëjmë me një ashensor sfondi i të cilit është i kristaltë dhe rruga, si gjatë zbritjes ashtu dhe në ngjitje, kryhet në një eksperiencë 3D.

Klientët faktikisht përjetojnë një aventurë tepër të këndshme pasi në ashensor krijohen habitate të ndryshme: një humnerë ndodhet posh tyre apo krijesa të shumta që dalin dhe i trembin.

Duke parë reagimet e njerëzve duhet thënë se eksperimentimi ka rezultuar i suksesshëm.r.b/NOA


Ashensori 3D që të çon në një botë tjetër Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi