Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kureshtje e padjallëzuar!

prej Sat 20 Mar 2010 - 1:35
Pershendetje,anetare te nderuar!Ka kohe qe me mundon nje pyetje te ciles nuk i kam gjetur pergjigjie.Si shpjegohet fakti qe sa me idiot te jete nje mashkull,aq me terheqes duket ne syte e nje femre?

p.s: Do t'ju lutesha anetareve te seksit te bukur,ne rastin me te mire' te mos e keqkuptojne pyetjen time dhe ne rastin me te keq',te mos e keqinterpretojne ate.

Bashkebisedim te kendshem!


Kureshtje e padjallëzuar! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi