Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi

prej Thu 23 Feb 2012 - 15:46Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58128

 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58121
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58122
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58123
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58124
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58125
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58126
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58127
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58128
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 58129
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 581210
 • Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 581211
Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi Spacer
Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi Spacer
Emri i saj është Laura Maggi dhe është baristja më seksi në Itali. Ajo punon cdo natë në lokalin më të frekuentuar nga meshkujt në “Le Cafè”, në Brescia, Itali. Dhe ndaj kësaj bariste kanë fillluar akuzat nga bashkëshortet dhe të fejuarat e burrave që shkojnë atje. Ato kanë hapur që faqe në rrjetin social Facebook kundër saj, për ta larguar atë nga ai lokal që po “merr më qafë” burrat e tyre. Me këtë bashkohet dhe kryetarja e bashkisë, e cila e quan “rrezik publik”. Dhe duke parë këto foto kuptohet pse ai lokal është gjithmonë plot dhe xhelozinë e bashkëshorteve. Fotot e Laurës janë të marra nga profili i saj në Facebook.(er.cu/BalkanWeb)
Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gratë dhe të fejuarat kundër baristes seksi 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi