Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 13-vjecari: Me dhane shume detyra shtepie, ndaj bllokova sajtin e Ministrise se Arsimit

prej Thu 23 Feb 2012 - 16:59
13-vjecari: Me dhane shume detyra shtepie, ndaj bllokova sajtin e Ministrise se Arsimit 13_vjecari-300x169 Nje nxenes 13-vjecar beri nje sulm ne webin e faqes zyrtare te Ministrise se Arsimit te Kines ne internet. Keshtu e konsderoi si te udhes Ai, pasi e gjykoje si te padrejte dhe te tepruar dhenjen e aq shume detyrave ne shtepi.

“Me dhane shume detyra shtepie gjate gjithe semestrit, ndaj dhe sulmova sajtin e Ministrise se Arsimit”, deklaoi 13-vjecari nga Kina.

Zedhensi i Ministrise se Arsimit ne Kinen Jugore, Gkouantongktis, deklaoi: “Tekniket e webit, si dhe sistemi i sigurise, me te kuptuar se sjati po “silmohej” nga nje HP i pa identifikuar, menjeher e nxorren ate jashe funskoinit, kjo per te veituar cdo problem,me vone cdo u rikthye ne normalitet”.
Kuriozitete


13-vjecari: Me dhane shume detyra shtepie, ndaj bllokova sajtin e Ministrise se Arsimit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi