Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo

prej Thu 23 Feb 2012 - 18:48
Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo Iiii Modelet janë mësuar që në emër të artit të sfilojnë edhe me shumë pak gjëra veshur, por një prej tyre i kaloi të gjitha limitet kur doli në pasarelë krejtësisht nudo.

Ish-miss Uellsi Sophia Cahill, e cila është tetë muajshe shtatzënë, paraqiti vetëm disa kapele dhe absolutisht asgjë tjetër të veshur.

Stilisti u shpreh se i duhej të gjente diçka kreative për të tërhequr interes: “Nuk sheh një modele shtatzënë dhe krejtësisht nudo nëpër pasarela. Si një stilist i panjohur që jam më duhet të gjej mënyra që njerëzit të vijnë të shohin sfilatat e mia dhe të kem reklama.”

Sa për kronikë, kapelet e paraqitura në sfilatë janë për stinët e vjeshtës dhe dimrit.Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo IiioStilisti 31-vjeçar nuk bëri të ditur nëse do të paraqiste sërish modele të zhveshura në pasarelë.

“Për sfilatat e tjera nuk e di çfarë do të bëj sepse kam shumë ide të çmendura në kokë”, theksoi Jack Cole.


Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo Iiioooo


Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo

prej Thu 23 Feb 2012 - 19:24
Ma shpifi sinqerishtEdhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo 4053947266
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo

prej Thu 23 Feb 2012 - 20:57
Perkundrazi mua ma kenaq syrin krt


Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo

prej Fri 24 Feb 2012 - 12:37
hiihihihihihhihihihiImagjino sikur te jesh ti?Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo 81192
Sponsored content

default Re: Edhe pse shtatzënë vazhdon të sfilojë nudo

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi