Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës

prej Thu 23 Feb 2012 - 18:51
Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës DdKjo adoleshente është munduar ta bëjë një video të zakonshme në YouTube duke dalë para kompujterit duke kënduar një prej këngëve të saja të preferuara. Por, ka pasur një pengesë të madhe – nënën e saj. Ajo vazhdimisht i del në kuadër, dhe ia shkatërron videon vajzës. Ajo mundohet ta largojë, por pa sukses.


Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

default Re: Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës

prej Thu 23 Feb 2012 - 20:39
me e mire e ema se e bija i bie te themi ne kete rast Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës 1660469666


Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës 872632Mamaja ka qejf të kërcejë dhe i “prish” videon vajzës 498774
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi