Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Femra e dehur rreh tre policë

prej Fri 24 Feb 2012 - 0:21
Femra e dehur rreh tre policë Naked-drunk-woman_500x383-1Një grua ruse e cila kishte rrotulluar disa gota, rrahu tre policët që u përpoqën ta arrestojnë gjatë një performance në karioke, për shkak të “prishjes së qetësisë publike.
Incidenti ndodhi të mërkurën pasdite në një karioke-bar në lagjen Novi Arbat të Moskës. Gruaja e re, emri i së cilës nuk u bë publik, filloi të shajë policinë dhe të përdorte dhunë kundër tyre.

Kur policia u përpoq ta qetësojë, gruaja i sulmoi, duke i goditur policët me çfarë kishte para vetes.

Dy policë “hëngrën” disa grushte, ndërsa i treti përfundoi në spital, njoftoi policia. Ende nuk dihen shkaqet pse gruaja ishte aq agresive.


Femra e dehur rreh tre policë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi