Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kthehet ne shtepi, e i duhet te germoj per tu futur brenda.

prej Fri 24 Feb 2012 - 19:34
Kthehet ne shtepi, e i duhet te germoj per tu futur brenda. Li-alaska-snow-01906145Rumania gjithashtu si ne, eshte perfshire nga nje vale e jashtezakonshme te motit te keq dhe sidomos bora ka krijuar probleme te shumta ne rruge dhe komunikimet me disa fshatra te izoluara.

Nje nder rastet te veshtersive te motit eshte edhe rasti i cili duket edhe mjaft komik, i nje te riu rumun qe pas kthimit ne shtepi pasi kishte pushuar debora, i eshte dashur te germoj per disa ore para se te mund te gjente hyrjen e shtepise se tij, e cila ishte permbytur nga me shume se 3 metra e debore!

Ne video ju mund te shihni situaten. Nje tunel tani i shoqeron njerezit ne hyrje. E pabesueshme!

https://www.youtube.com/watch?v=6wjox23ThqY


Kthehet ne shtepi, e i duhet te germoj per tu futur brenda. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi